USD: EUR:
... в Запорожье
У територіальній громаді під Запоріжжям відкрили нове футбольне поле та бізнес-хаб, – ФОТО

У територіальній громаді під Запоріжжям відкрили нове футбольне поле та бізнес-хаб, – ФОТО

Вчора, 20 лютого, у Широківській об’єднаній територіальній громаді, що під Запоріжжям, відкрили нове футбольне поле зі штучним покриттям та бізнес-хаб.

Про це повідомляють у прес-службі ОТГ.

Нові об’єкти відкрили у селі Широке.

В рамках реконструкції вартістю 2,3 мільйона гривен у громаді облаштували нове ігрове поле для міні-футболу. На майданчику – штучна трава, навколо – огорожа висотою 4 метри. На території навколо ігрового поля облаштували територію, зробили освітлення футбольного поля енергоощадними LED-світильниками.

Проєкт реалізували в рамках субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури. Понад 640 тисяч гривень були виділені з бюджету громади.

Футбольне поле – це вже другий спортивний об’єкт, збудований з моменту створення Широківської ОТГ. Перший такий майданчик було відкрито минулого року у селищі Сонячному, а нині триває будівництво аналогічного міні-футбольного поля на території школи села Лукашеве нашої громади (до кінця 2020 року його також буде відкрито).

Крім того, у селі Широке відкрили бізнес-хаб – це простір, що безкоштовно суб’єктам малого та середнього бізнесу будуть надавати на певний час спеціально обладнані приміщення та інше майно, щоб дати  можливість підприємцям повністю зосередитись на роботі та знизити витрати на управлінський апарат.

Для цього у приміщенні Центру дозвілля відновили вбиральню, зробили освітлення та нові комунікації, провели внутрішні косметичні роботи, замінили вікна і двері, облаштували ганок та зробили пандус. Всього в рамках реалізації Комплексної програми розвитку малого та середнього підприємництва в Запорізькій області на обладнання та меблі з обласного бюджету надали 100 тисяч гривень.


Читайте також:

Как выглядит новый пассажирский терминал аэропорта Запорожья снаружи и внутри, – ВИДЕОЭКСКУРСИЯ

Отримуйте швидше новини завдяки нашому Telegram-каналу: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь на «Перший Запорізький» в Instagram!

0