USD: EUR:
... в Запорожье
До окупованого Мелітополя привезли «засланих козачків» з Криму та «республік»

До окупованого Мелітополя привезли «засланих козачків» з Криму та «республік»

У окупованому Мелітополі працюють «заслані козачки».

Про це повідомляють у Запорізькій обласній військовій адміністрації.

На тимчасово окупованих території Запорізької області з’явилося багато незнайомих людей, які розповсюджують плітки. Як зазначають жителі Мелітополя, їх завозили ще перед 9 травня із Криму та невизнаних терористичних республік «ДНР» та «ЛНР» та заселили у порожні будинки та квартири.

«Привезені працюють по міських ринках, у скверах та парках – підсідають до людей і виводять їх на розмови, щоб нав’язати думки про те, що в місті вже нібито 60% населення перейшли на бік росії і що Україна вже забула про Мелітополь», – йдеться у повідомленні. 

Запорізька обласна військова адміністрація заявляє, що все це не відповідає дійсності: «Україна обов’язково переможе! Ми на своїй землі і саме її захищаємо.

На Запоріжжі рашисти спалюють своїх загиблих у курнику, а приміщення училища перетворили у в’язницю


Читайте також:

У Запорізькій області російська армія будує багатоешелоновану оборону окупованих міст та сел: яка ситуація на фронті

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!

2

Кира2022-05-15 18:58:45
Так и будет! Украина скоро вернет свои территории, захваченные фашистами из России, которые в 21 веке решили насаждать свое средневековье на чужих суверенных территориях! Стратегии разработаны, осталось немного, дожаться победы Украины! Весь мир молится и помогает в этой борьбе над рашистким злом!
Беженка2022-05-15 18:33:43
Жить в оккупированном Мелитополе невыносимо,работы нет,денег нет,коммуналка дорогая,цены на продукты зашкаливают,десяток яиц 60 грн,1 кг муки 90 грн,подсолнечное масло 120 грн,соль 75 грн,сахар 80 грн,переехала в Запорожье,для сравнения здесь цены в атб, десяток яиц 14 грн,мука кг 28 грн,подсолнечное масло 47 грн,соль 15,сахар 25.намного дешевле всё в два-три раза,вот он русский мир,пришли освобождать нас от нормальной жизни называется,люди превратились в бомжей,одна нищета,быстрее бы Украина освободила оккупированные территории от этого русского фашизма,все жители захваченных территорий ждут победы Украины,и справедливого суда над военными преступниками РФ!