USD: EUR:
... в Запорожье
В окупованих населених пунктах Запорізької області російські окупанти залякують місцеве населення

В окупованих населених пунктах Запорізької області російські окупанти залякують місцеве населення

В окупованих населених пунктах Запорізької області російські загарбники проводять обшуки у місцевих жителів з фізичним тиском і залякуванням.

Інформацію станом на 20:00 22 березня повідомляють у Командуванні південного угрупування військ ЗСУ.

Зокрема, відомо про наступні випадки.

У Токмаку росгвардія зі співробітниками ФСБ проводять обшуки у місцевих проукраїнських жителів міста. Деяких з них доставляють для допитів до Токмацького міського будинку культури, де базуються окупанти.

У ніч з 21 на 22 березня у селі Бурчак (Михайлівська громада, Василівський район) російські окупанти – рос гвардія та ФСБ – насильно увірвалися у домівки майже всіх мирних жителів та провели обшуки. Окупанти перевіряли та записували кількість мисливської зброї та набоїв до неї, а також дані про людей, які проживають в будинках. Обшуки проводилися з фізичним тиском, залякуванням громадян шляхом здійснення пострілів в повітря. Стало відомо, що окупанти шукали особу на літру «Ф», інших даних при місцевих жителях особи не озвучували.

У понеділок, 21 березня, чотири російських окупанта прибули до помешкання старости села Богданівка  (Чернігівська громада Бердянського району) і запропонували співпрацювати з окупантами. Староста категорично відмовився.

Голова Чернігівської громади також повідомив, що він особисто та місцеве населення громади не вірить та ніколи не сприйме будь-які пропозиції чи ультиматуми та не будуть виконувани накази російських окупантів.

Окупанти, які намагаються просунутися по запорізькому напрямку, почали приховувати розпізнавальні знаки на власній техніці


Читайте також:

У Запорізькій області ЗСУ за добу знищили п’ять бронетранспортерів, одну машину піхоти та 50 окупантів: захопили 10 солдатів та ще один БТР

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!

0