USD: EUR:
... в Запорожье
В окупованому Енергодарі російські загарбники розпочали підготовку до «евакуації»

В окупованому Енергодарі російські загарбники розпочали підготовку до «евакуації»

В окупованому Енергодарі Запорізької області російські загарбники розпочали підготовку до «евакуації» населення.

Про це повідомляє Центр національного спротиву Сил спеціальних операцій Збройних Сил України.

«Росіяни навмисно ініціюють гуманітарні кризи на тимчасово окупованих територіях, вивозячи звідти держустанови, закриваючи лікарні та аптеки, аби зробити після цього життя місцевих нестерпним. Водночас жителів ідеологічно прокачують щодо наступу ЗСУ й «подальших руйнувань та репресій». Натомість мешканцям пропонують виїхати, й обіцяють грошову компенсацію, – йдеться у повідомлення Центру. – Насправді ж росіяни мають на меті змінити демографічний склад населення та створюють пропагандистську картинку про «тікаючих» від України жителів».

Окупанти планують використати для «евакуації» автобуси Запорізької атомної електростанції. Людей планують вивозити в Джанкой (АР Крим).

На початках «евакуація» добровільна, але зазвичай надалі окупанти практикують примусове виселення, підкреслюють у Центрі національного спротиву.

Як вже писав «Перший Запорізький», водночас росіяни закрили блокпост у Василівці, звідки мешканці окупованих територій виїжджали на підконтрольні Україні території. У період з 28 грудня по 4 січня у Василівці окупанти ввели комендантську годину. Місцевим жителям заборонено залишати житло та переміщуватися по населеному пункту.

Нагадаємо, з 12 грудня рашистські загарбники ведуть підготовку до евакуації мешканців України із населених пунктів Василівського району.

У Бердянську рашисти збираються відкрити центр підготовки пропагандистів


Читайте також:

У Бердянську російські окупанти затримали місцевих жителів і назвали їх «диверсантами», – ВІДЕО

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0