USD: EUR:
... в Запорожье
В окупованому Бердянську сьогодні пролунав вибух: що відомо наразі, — ВІДЕО

В окупованому Бердянську сьогодні пролунав вибух: що відомо наразі, — ВІДЕО

Сьогодні, 6 березня, в тимчасово окупованому Бердянську пролунав потужний вибух. За наявною інформацією ліквідовано одну з організаторок псевдовиборів.

Про це повідомила Вікторія Галіціна, начальниця Бердянської міської військової адміністрації.

Вибух пролунав орієнтовно в районі мікрорайону Колонія. За даними російських ЗМІ, жінка отримала важкі поранення, а через деякий час померла в лікарні.

«За наявною інформацією ліквідовано одну з організаторок псевдовиборів в тимчасово окупованому Бердянську», — написала Галіціна.

Окупанти опублікували відео з місця події. За їх версією під машину членкині дільничної виборчої комісії з правом вирішального голосу було закладено саморобний вибуховий пристрій. Коли жінка сіла до салону автомобіля воно спрацювало.

Водночас людей закликають бути обачними, бо напередодні виборів загарбники збільшуватимуть кількість силовиків в місті.

Доповнено:

Внаслідок вибуху в мікрорайоні Колонія ліквідована Олена Ільїна, яка займалась організацією «виборів» в Бердянську. Про це повідомила Вікторія Галіціна.

«Її син – Микита Самойленко. На початку окупації активно підтримував росіян, відзначився публічними виступами та став широко відомим. Колишній прибиральник отримав посаду в адміністрації «окупантів», — написала Галіціна.

Вбивство мирного мешканця, звинувачення в бажанні отруїти гауляйтера та вирок за вірш: що відбувається на окупованій частині Запорізької області


Читайте також:

Наказала знищити всі українські підручники та прибрати українську символіку: викрито зрадницю з Запорізької області

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0