USD: EUR:
... в Запорожье
В окупованому Бердянську директори шкіл масово пишуть заяви на звільнення

В окупованому Бердянську директори шкіл масово пишуть заяви на звільнення

У тимчасово захопленому військами рф Бердянську більшість директорів шкіл написали заяву про звільнення.

Про це повідомляє Бердянський міськвиконком.

«Значна частина директорів шкіл та керівники відділу освіти написали заяву про звільнення з посад. Працювати за тих обставин, що склалися у місті, просто немає можливості», – повідомляють у мерії.

Водночас у мерії запевняють, що всі виплати заробітної плати педагогам та колективам шкіл та дитячих садків робитимуться у плановому порядку.

На даний момент діє розпорядження обласної влади про вимушені канікули у школах, що знаходяться на тимчасово окупованій території. Запустити освітній процес навіть віддалено немає можливості.

В окупованому Бердянську продовжують працювати міська лікарня та поліклініки – наскільки це можливо в умовах воєнного стану. Також  у штатному режимі працюють комунальні підприємства.

Як вже повідомляв «Перший Запорізький», в окупованому Мелітополі російські загарбники намагалися змусити вчителів відновити навчальний процес за російською програмою та навіть пропонували винагороду, але педагогічний колектив відмовився співпрацювати з ворогом. 31 березня усі директори шкіл написали заяви на звільнення на знак протесту і небажання працювати з загарбниками.

У Бердянську окупанти викрали з гуманітарного центру чотирьох людей: що з ними та де вони – невідомо


Читайте також:

Чотири танки, 5 броньовиків, 2 системи залпового вогню, 64 ворожих солдатів: втрати рашистських окупантів у Запорізькій області за 11 квітня

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!

0