USD: EUR:
... в Запорожье
В одному з районів Запоріжжя виявили бордель і затримали двох сутенерів - ФОТО, ВІДЕО

В одному з районів Запоріжжя виявили бордель і затримали двох сутенерів - ФОТО, ВІДЕО

У Запоріжжі затримали сутенерів, які організували в квартирі бордель і залучали на постійній основі до проституції п’ять молодих дівчат. Також організатори займалися ескорт-послугами.

Співробітники управління по боротьбі зі злочинами, отримали повідомлення, що в Комунарському районі міста двоє людей організували бордель. До роботи вони залучали молодих дівчат і платили їм за надання сексуальних послуг.

Правоохоронці провели обшук за вказаною адресою, а також в салоні автомобіля одного з підозрюваних. Також поліція зловила «на гарячому» учасників і задокументувала факт звідництва.

У прес-службі Нацполіціі в Запорізькій області повідомили, що організували бордель 46-річний чоловік і 25-річна дівчина. В обов’язки чоловіка входило поширення рекламних оголошень в мережі інтернет, пошук повій, охорона і підтримка роботи борделя. Запоріжанка ж фактично виконувала роль адміністратора: приймала замовлення від клієнтів, встановлювала графік роботи. У борделі працювали 4-5 дівчат, які надавали сексуальні послуги за грошову винагороду.

Зловмисники на сьогодні затримані. Відкрито кримінальне провадження за сутенерство та втягнення в проституцію. Парі тепер загрожує до семи років позбавлення волі. Триває досудове розслідування.

0