USD: EUR:
... в Запорожье
У новому сезоні в складі баскетбольного клубу «Запоріжжя» буде грати бомбардир чемпіонату Данії

У новому сезоні в складі баскетбольного клубу «Запоріжжя» буде грати бомбардир чемпіонату Данії

Бронзовий призер останнього чемпіонату Суперліги – баскетбольний клуб “Запоріжжя” розпочав підготовку до нового сезону. У прес-службі клубу повідомляють, що новий сезон вони почнуть без четвірки улюблених американських легіонерів.

У минулому сезоні велику роль в чемпіонаті України 2018/2019 років серед клубів Суперліги та його бронзового призера грала четвірка американських легіонерів. Однак, буквально після закінчення сенсаційно успішного сезону, стало відомо, що ніхто з американців, що так полюбилися запоріжцям, в наступному сезоні в БК «Запоріжжя» грати не буде.

За всіма мірками чудовий 24-річний форвард-універсал Кіндалл Хілл вже став гравцем амбітного столичного клубу «Київ-Баскет», так само як і перспективний розігруючий Юрій Кондраков – в обох намічається дебют в кваліфікації Ліги чемпіонів. Новачок Суперліги СК «Прометей» з Кам’янського не поскупився в торгах за ще одного унікального американського баскетболіста з клубу «Запоріжжя» – захисника Маліка Трента. А улюбленець уболівальників Майкл Холтон буде грати в наступному сезоні у Франції.

У новому сезоні команда серйозно оновиться і керівництву БК «Запоріжжя» і тренерському штабу на чолі з Валерієм Плехановим знову доведеться її будувати майже з «нуля». Колишній капітан клубу Станіслав Овдеєнко на мажорній ноті завершив кар’єру гравця і тепер працюватиме в тренерському штабі БК “Запоріжжя”. Дуже радує той факт, що вдалося зберегти українських лідерів команди – Андрія Мироненко і Володимира Шевченка. Залишаються в команді Антон Буц і Яків Титов.

Також баскетбольний клуб поповнився американським важким форвардом Дейон Сіммонсос. У минулому сезоні цей баскетболіст виступав в Данії за “Копенгаген Вулфпек”,

– Також ми взяли двох молодих гравців – Іллю Німця і Івана Міхеєва. Вони досить перспективні і сформовані гравці, і долучалися до лав молодіжної збірної України. Ми сподіваємося, що в ході підготовки і протягом сезону вони втягнуться і будуть виконувати роль основних гравців на рівні команди Суперліги. Крім того, ми вже підписали двох легіонерів – форварда Дейон Сіммонса і захисника Льюїса Сталворта. У наших планах підписати ще одного або двох, залежно від того, візьмемо ще одного українського чи ні, – розповів президент БК «Запоріжжя» Віктор Стельмаков.

Новий чемпіонат знову обіцяє бути цікавим і непередбачуваним. Клуби-лідери проводять серйозну ротацію, в Україні знову їдуть якісні легіонери. Тому БК «Запоріжжя» так само спробує втрутитися в медальні гонки.

– Наша команда в минулому чемпіонаті показала дуже гідний результат, тому інтерес в Запоріжжі до баскетболу, ми думаємо, ще виросте. Тому заздалегідь запрошуємо уболівальників на наші матчі. А познайомитися з новим складом команди можна буде 13-15 вересня в палаці спорту «Юність» на традиційному Кубку Гаврилова, – підкреслив президент БК «Запоріжжя» Віктор Стельмаков.

Вісім з дев’яти клубів Суперліги вже внесли першу частину заявочного внеску на сезон. Не виконав ці умови харківський “Політехнік”, тому команду не допустили до змагань в Суперлізі.

0