USD: EUR:
... в Запорожье
В МОЗ спростували популярні міфи про вакцинацію від COVID-19

В МОЗ спростували популярні міфи про вакцинацію від COVID-19

Міністерство охорони здоров’я заявило, що поширений серед українських жінок міф про те, що вакцинація проти COVID-19 призводить до безпліддя, не має під собою жодних наукових підстав.

Неспроможність цієї версії підтвердили гінекологи та акушери в Британії, а також у США.

Для підтвердження клінічних результатів експериментального періоду застосування вакцини в пресслужбі відомства охорони здоров’я опублікували посилання на дослідження. Жінок, які планували вагітність найближчим часом, розділили для експерименту на дві групи.

“Одна група отримала дозу фармацевтичного препарату, який отримав ліцензію ВООЗ, а інша – плацебо. І в тій, і в іншій групах випробовувані завагітніли без будь-яких побічних ефектів в однаковому відсотковому співвідношенні”, – вказали в МОЗ.

Також тут заперечують наявність ртуті, яка несе велику шкоду організму людини, в складі будь-якої з використовуваних в Україні вакцин від коронавірусу. Автентичний склад препаратів можна вивчити на офіційному сайті, який використовується дипломованими лікарями.

Медики вкотре закликали запоріжців робити щеплення – найбільш ефективний засіб від коронавірусу. Щеплення від коронавірусу практично виключає можливість важкого перебігу хвороби. У Запорізькій області жоден вакцинований пацієнт не потрапив до реанімації з COVID-19.


Читайте також:

У Запоріжжі хірургічний корпус міської лікарні перепрофілюють для прийому хворих на COVID-19

COVID-19 забрав життя відомої жительки Запоріжжя

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!

0