USD: EUR:
... в Запорожье
У мерії Запоріжжя прокоментували підвищення вартості проїзду у громадському транспорті

У мерії Запоріжжя прокоментували підвищення вартості проїзду у громадському транспорті

Підвищення вартості проїзду у громадському транспорті у Запоріжжі не відбудеться без обговорення з громадськістю.

Про це під час зустріч з представниками ЗМІ розповів секретар міської ради, виконуючий обов’язки мера Запоріжжя Анатолій Куртєв.

«Вже багато років тариф не змінювався. А ви бачите, що відбувається: підвищення вартості палива, енергоресурсів, зростання цін. І якщо ми не будемо робити дії щодо підвищення цін, то наші комунальні підприємства будуть дуже збитковими. Ми повинні зробити ці кроки, щоб зовсім не залишитися без транспорту. Так, ці кроки дуже непопулярні. Але я хочу зазначити, що зараз на сайті міськради опубліковано не проєкт рішення, а проєкт регуляторного акту. Ми будемо збиратися разом з громадськими організаціями та обговорювати. Ми будемо вирішувати це питання разом з громадянами. Буде та ціна, яка буде влаштовувати всіх містян. Громадські слухання відбудуться у січні після свят, ЗМІ буде повідомлено про їх проведення, – розповів Анатолій Куртєв. – Але я хочу зазначити: дійсно, транспорт повинен бути доступним для всіх верств населенян. Ми заклали кошти для того, щоб надати пільги людям, які цього потребують».

Нагадаємо, «Перший Запорізький» вже писав, що місцева влада планує підвищити вартість проїзду у громадському транспорті. У мерії наголошують, що основною причиною необхідності дотації для комунального підприємства «Запоріжелектротранс» є економічно необґрунтований тариф на перевезення пасажирів.

Попередньо, поїздка у комунальних автобусах-трамваях-тролейбусах може коштувати городянам 10 гривень, на маршрутці – 12-13 гривень (залежно від маршруту).


Читайте також:

У Запоріжжжі у новорічну ніч громадський транспорт буде працювати до 2-ї години

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!

5

Горожанин2022-01-12 13:20:46
Игнорируйте спринтеры, по возможности, если они вам не нравятся. Я уже давно предпочитаю на автобусе ехать на работу. Да, дольше минут на 15-20, но хоть человеком себя чувствую, а не шпротами. Я понимаю, что не по всем маршрутам есть большие автобусы, но все же на основной части маршрутов есть. Но вы ноете, что спринтеры не устраивают и продолжаете ездить именно на них, тем самым поддерживая перевозчиков.
Maxx2022-01-10 16:20:01
Уже много лет... с апреля 2021 года до января 2022 прошло много лет? Два повышения в полтора раза каждое. Забитые спринтеры где вообще не должно быть стоячих.
Хватит!2021-12-30 13:54:40
У меня пенсия 1954 грн,до конца 2022 года поднимут всего на мизер 159 грн,о чем идёт речь вообще? Подняли цены на всё абсолютно,на транспортный маршрут,на продукты,на коммуналку,просто заоблачные цены.Жить невыносимо.Они и дальше издеваются,превращая людей в бомжей.
Всеволод2021-12-30 13:31:39
Нет оснований поднимать цену. Пусть улучшится комфорт в транспорте тогда и поговорим. Почему до сих пор ездят ржавые маршрутки без кондиционеров и битком набитые. За что мы должны платить?
Геша2021-12-30 12:54:12
Дороги и остановки почистите лучше рукойводители!