USD: EUR:
... в Запорожье
У Мелітополі російські окупанти намагають відновити пошкоджений ЗСУ аеродром

У Мелітополі російські окупанти намагають відновити пошкоджений ЗСУ аеродром

У Запорізькій області окупанти намагаються відновити аеродром в Мелітополі за допомогою місцевого заводу з виробництва бетону.

Про це повідомляє Головне управління розвідки Міноборони України.

Окупанти в Мелітополі намагаються відновити злітно-посадкову смугу аеродрому на колишньому місці базування 25-ї бригади транспортної авіації. Для цього частково відновлено потужності місцевого заводу з виробництва бетону. Втім, повноцінний ремонт та запуск функціонування злітної смуги найближчим часом малоймовірно. Адже технологічно на подібні роботи необхідно 21-28 днів, щоб бетон набрав необхідну міцність та був здатний витримувати навантаження літаків та іншої техніки без втрати властивостей.

Нагадаємо, на початку липня у Мелітополі ЗСУ знищили військову базу окупантів.

Окупантами планується використання потужностей бетонного заводу для укріплення ліній оборони шляхом створення довготривалих вогневих точок на залізо-бетонній основі.

Також в тимчасово окупованому Мелітополі в районі елеватора встановлено перебування вантажного потягу противника. В його складі – 8 вантажних критих вагонів з надписом «агро-фрегат». Вагони завантажуються зерновими культурами. В подальшому їх планують незаконно вивезти на територію РФ.

Будівля, де розміщувався структурний підрозділ Державної служби охорони в Мелітополі, використовується для утримання затриманих українських громадян. Є свідчення, що до затриманих застосовуються тортури.

Ворог завдав авіаударів біля Полтавки: яка зараз ситуація на фронті у Запорізькій області


Читайте також:

У Запорізькій області ворог продовжує знищувати врожай, ангари та техніку фермерів

Зруйновано дитячий садок та житлові будинки: ворог не перестає бити по Пологівському району, – ФОТО

Багато руйнувань: окупанти обстріляли громаду під Запоріжжям, – ФОТО

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0