USD: EUR:
... в Запорожье
Заліз на стіл, скандалив та обливав водою:у Мелітополі нардеп від «Слуги народу» влаштував дебош на сесії міськради, – ВІДЕО

Заліз на стіл, скандалив та обливав водою:у Мелітополі нардеп від «Слуги народу» влаштував дебош на сесії міськради, – ВІДЕО

Народний депутат від “Слуги народу” влаштував дебош на засіданні сесії Мелітопольської міської ради

Вчора, 28 лютого, в Мелітополі відбулося засідання Мелітопольської міської ради. Відвідав сесію й народний депутат України від “Слуги народу” Володимир Крейденко. Про це повідомляє “РИА-Мелітополь”.

Сесійні та навколосессійні події в Мелітополі видалися гарячими — під стінами міської ради вишикувалися два пікети. Одні протестували проти тарифів на тепло (до речі, від самого Крейденка), а інші — проти Крейденка та продажу землі, яку підтримують “Слуги народу”.

Однак, увагу привернуло сама поведінка народного депутата. Спершу Крейденко зі своїм оточенням хотів пройти до сесійної зали, який був закритий. Народний депутат особисто намагався виламати замкнуті двері й не реагував на зауваження правоохоронців.

Потім Володимир Крейденко зайняв місце в президії й на всі зауваження та претензії місцевих депутатів та чиновників апелював тим, що він народний депутат. А потім і зовсім відкрив пляшку води й облив нею свого опонента.

Потім мелітопольські обранці на чолі з секретарем міської ради Романом Романовим вирішили розпочати засідання сесії. У цей момент Крейденко вирішив прорватися до трибуни, однак був блокований міськими депутатами. Тоді нардеп заліз на стіл президії. Такий вчинок, мабуть, остаточно вивів мелітопольців, й вони під крики “Ганьба” у буквальному сенсі слова винесли “слугу народу” із залу.


Читайте також:

Нардеп «Слуги народу» запропонував назвати запорізький аеропорт ім’ям Олександра Поляка

Отримуйте швидше новини завдяки нашому Telegram-каналу: https://t.me/onenews_zp

1

Брандмайор2020-03-02 01:11:44
Г-н Крейденко страдает крайней претенциозностью и высшей степенью самомнения, его заявления носят клеветнический характер, проникнуты озлоблением и очевидной мстительностью, тщеславием, самомнением, догматизмом и политическим дальтонизмом в очень острой форме, болезненным чувством собственной исключительности и острой формой умственной недостаточности … Да и вся партия этих "слуг народа" стала уже символом майданной неадекватности, подлости и низости, политической проституции и злобного убожества, крайнего цинизма и показного благонравия, ханжества и стяжательства, беспринципности и лицемерия. Ну а г-н Крейденко продемонстрировал своё гнилое нутро подлеца и негодяя, подтверждая выводы экспертов о прогрессирующей деградации украинской нации.