USD: EUR:
... в Запорожье
У Мелітополі «націоналізували» медичний центр і відкрили на його базі лабораторію російського бренду

У Мелітополі «націоналізували» медичний центр і відкрили на його базі лабораторію російського бренду

В окупованому Мелітополі у «націоналізованому» приміщенні та на обладнанні приватного лікувально-діагностичного центру LerClinic почала працювати лабораторія російської мережі «СитиЛаб».

Про це повідомили власники медцентру у соціальних мережах.

Власники припинили роботу LerClinic на території тимчасово окупованого Мелітополя одразу після вторгнення Росії.

«З прикрістю інформуємо вас, що в цей нелегкий для всіх час до нашого офісу LerClinic в Мелітополі, розташованого за адресою пр. Богдана Хмельницького, 42 вторглися злочинці, які не мають права й дозволу працювати під нашим брендом. Вони використовують наше обладнання, матеріали, вивіски та наше ім’я, щоб одурити вас, наших клієнтів, та нажитися на вашому горі, – повідомили законні власники центру. – Ми просимо вас не звертатися до цих офісів та не піддаватися омані. Якість медичної допомоги, яку вони надають, не може бути гарантована, оскільки вони не мають жодного зв’язку з нашою компанією».

За інформацією Центру журналістських розслідувань, на базі захопленого закладу почала працювати лабораторія російської мережі «СитиЛаб». Нові «власники» навіть не змінили вивіску.

«СитиЛаб» – це велика мережа медичних лабораторій, розташованих по всій території РФ, а також в Сербії. Є пункти забору аналізів цієї мережі і в окупованому Криму.

Власники LerClinic повідомили, що вже звернулися в державні органи з заявами про захоплення майна.

Як вже повідомляв «Перший Запорізький», у Мелітополі вже не вперше фіксують випадки привласнення окупантами майна підприємців, які виїхали з захопленого міста:


Читайте також:

Ворог «націоналізував» піцерію на Запоріжжі: загарбники готують заклад до відкриття

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0