USD: EUR:
... в Запорожье
У Мелітополі

У Мелітополі "голова" окупаційної адміністрації заборонила видавати отриману гуманітарну допомогу

Незаконно призначена окупантами голова окупаційної адміністрації Мелітополя Галина Данильченко привласнила гуманітарну допомогу, яку до міста привезли із Запоріжжя, та не дозволяє видавати її людям.

Про це повідомив мер Мелітополя Іван Федоров.

Як вже писав «Перший Запорізький», вчора до Мелітополя вдалося доставити велику партію гуманітарної допомоги: 13 тон продуктів харчування, 2 тони дитячого харчування та  медикаменти. Всю гуманітарну допомогу розвантажили у пожежній частині по вул. Героїв Сталінграду. Зворотнім шляхом до Запоріжжя евакуювали місцевих жителів. Через численні перепони від окупантів гуманітарна колонна їхала не 2 години, а добу. До Запоріжжі на евакуаційних автобусах та приватних авто прибули більше 500 мелітопольців.

«Самопроголошений керівник окупаційної адміністрації Галина Данильченко видала особистий наказ заборонити видавати гуманітарну допомогу. Пожежна частина заблокована окупантами зі зброєю. Вивезти гуманітарну допомогу для її розповсюдження нам не дають. Є інформація, що вони планують частину гуманітарної допомоги викрасти, щоб її реалізувати за готівку. Частину – нагодувати своїх проросійських прихильників та військовослужбовців армії окупанта, – повідомив Іван Федоров. – Хочу звернутися до Галини Вікторівни: ви свідомо зрадили Україну, перейшли на бік ворога! А зараз своїми діями ви свідомо зраджуєте всіх мелітопольців, які тижнями чекали на допомогу!».

Нагадаємо, депутатка Мелітопольської міської ради Галина Данильченко, за даними слідства, на шкоду державному суверенітетові, територіальній цілісності, недоторканності України та інформаційній безпеці, здійснила перехід на бік ворога в умовах воєнного стану. Офіс Генерального прокурора України оголосив їй про підозру  за фактом державної зради (ч. 1 ст. 111 Кримінального кодексу України).

У Мелітополі 70 російських військовослужбовців влаштували бунт та відмовилися воювати проти ЗСУ


Читайте також:

На Запоріжжі українські захисники звільнили від окупантів село Малинівка під Гуляйполем

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!

2

Владимир2022-03-28 22:17:38
Не вынесут за патлы, к сожалению. Есть грустный опыт мера Словянска. Эту суку так и не посадили. Как всегда откупилась от судей.
Жители2022-03-27 13:36:20
Как только Мелитополь освободят от Рашистов и перейдет под украинский контроль,наш народ за патлы вынесет эту суку из мэрии и повесит на главной площади города! Этой твари всё припомнят!