USD: EUR:
... в Запорожье
У місті Запорізької області через посилення карантину повністю зупинили рух громадського транспорту

У місті Запорізької області через посилення карантину повністю зупинили рух громадського транспорту

В одному з міст Запорізької області через високий рівень захворюваності на СОVID-19 зупинили рух громадського транспорту.

Про це повідомляють у Енергодарській міській раді.

У суботу, 23 жовтня, під час засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій вирішили з 25 жовтня на період дії «червоного» рівня епідемічної небезпеки заборонити пасажирські перевезення по місту.

Підприємствам, які здійснюють перевезення працівників службовим транспортом, рекомендували розробити графіки та маршрути перевезень таким чином, аби мінімізувати контакт працівників з іншими мешканцями.

Щоб у подальшому жителі Енергодару мали змогу безпечно пересуватися громадським транспортом, управлінню комунальної власності спільно з перевізниками доручено вжити заходів щодо продовження вакцинації водіїв маршрутних автобусів. Окрім того, буде опрацьовано питання про запровадження додаткових обмежень після виходу з «червоної зони». Зокрема, наявність у пасажирів (крім осіб до 18 років) негативного ПЛР-тестування, сертифіката про вакцинацію або документа, що підтверджує отримання однієї дози вакцини.

 За останню добу в Енергодарі зафіксували 129 нових випадків СОVID-19. Всього з початку пандемії на коронавірус захворіли 7936 людей, 96 жителів міста померли через ускладнення хвороби.

У разі погіршення епідситуації запоріжці будуть їздити в міському транспорті за довідками

Нагадаємо, щеплення – найбільш ефективний засіб від коронавірусу. Щеплення від коронавірусу практично виключає можливість важкого перебігу хвороби. У Запорізькій області жоден вакцинований пацієнт не потрапив до реанімації з COVID-19.

У Запоріжжі хірургічний корпус міської лікарні перепрофілюють для прийому хворих на COVID-19


Читайте також:

COVID-19 забрав життя відомої жительки Запоріжжя

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!

1

моисей2021-10-26 15:24:54
привичка это хорошо. грамотеи......