USD: EUR:
... в Запорожье
В Енергодарі та Бердянську окупанти пропонують педагогам високі посади, щоб відновити навчання за їхньою програмою

В Енергодарі та Бердянську окупанти пропонують педагогам високі посади, щоб відновити навчання за їхньою програмою

Працівники освіти вищеназваних міст відмовилися співпрацювати з російськими військовими і навіть написали заяви про звільнення з відкритою датою.

Про це розповіла директор департаменту освіти та науки Запорізької ОВ Людмила Бухаріна.

На сьогоднішній день у Запорізькій області немає випадків колаборацій працівників навчальних закладів із російським окупантом. Працівники освіти, незважаючи на пропозиції рашистів здобути високі посади, відмовляються від співпраці. Цього разу йшлося про Бердянськ та Енергодарі. Жодних колаборацій не буде, наголосила директор Департаменту.

Була інформація, що у Бердянську двом директорам було запропоновано стати керівниками освіти, вони відмовилися. В Енергодарі керівниками написано заяви на звільнення з відкритою датою. Тільки тиск відновиться, вони дату ставлять і складають свої повноваження, так само й у Бердянську, – наголосила Людмила Бухаріна.

Наразі Бердянський педагогічний університет розглядає можливість переміщення, Мелітопольський педагогічний – працює дистанційно. Вони мають ситуацію під контролем. Практику студенти проходять у Вінниці. Згідно з розпорядженням голови ЗОВА, частина шкіл працює дистанційно, деякі – на вимушених канікулах, – наголосила Людмила Бухаріна.

Як вже повідомляв «Перший Запорізький», російські загарбники намагалися змусити вчителів відновити навчальний процес в окупованому Мелітополі за якоюсь російською програмою та навіть пропонували винагороду, але педагогічний колектив відмовився співпрацювати з ворогом.

Минулого тижня загарбники викрали керівницю відділу освіти Мелітопольської міської ради Ірину Щербак, яка відмовилася від співпраці.

31 березня міський голова Мелітополя Іван Федоров поінформував, що усі директори шкіл написали заяви на звільнення на знак протесту і небажання працювати з загарбниками.

Читайте також:

Співробітники Запорізької АЕС відмовилися спілкуватися із роспропагандистами, які намагалися зняти «переможне кіно»

Нардеп, депутати та чиновники: хто із Запорізької області опинився у списку «Держзрадників»

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!

0