USD: EUR:
... в Запорожье
У центрі Запоріжжі побудують новий сквер та встановлять пам’ятник героям АТО, – ФОТО, ВІДЕО

У центрі Запоріжжі побудують новий сквер та встановлять пам’ятник героям АТО, – ФОТО, ВІДЕО

В Олександрівському районі Запоріжжя побудують новий сквер та встановлять пам’ятник героям АТО.

Про це у своєму телеграм-каналі повідомив секретар міської ради, виконуючий обов’язки мера Запоріжжя Анатолій Куртєв.

У Запоріжжі цього року має розпочати реконструкція скверу Прикордонників, що біля площі Свободи. Тут обіцяють зробити сучасну локацію з wi-fi, відеоспостереженням та  гарним освітленням. Окрім того, запропонувано передбачити в проєкті будівництво «сухого» фонтану. Це такий тип фонтану, що не має видимої чаші. Вода б’є з-під поверхні і відразу відводиться назад в підземний резервуар.

«Вважаю, що оновлений сквер має стати гарним та затишним місцем. Наразі маємо виділити фінансування для проведення тендеру. Відповідний запит вже направлено до департаменту фінансової та бюджетної політики. Його буде винесено на розгляд депутатів вже на найближчій сесії міськради», – зазначив Анатолій Куртєв.

Під час реконструкції у сквері Прикордонників з’явиться пам’ятник захисникам України. За словами очільника міста, майбутній меморіал матиме форму здвоєного тризубу. Він буде містити в собі мечі, як символ воїнів України усіх часів, та козацький хрест, як символ запорозького козацтва. Основу тризуба прикрашатиме вишиваний орнамент.

«З огляду на те, що узори вишиванок містять у собі певні коди, запропонував під час зустрічі, щоб орнамет основи тризубу являв собою код Запоріжжя», – розповів Куртєв.

Нагадаємо, у 2022 ці у Запоріжжі планують зробити реконструкцію парків і скверів у кожному районі міста. На це у бюджеті міста закладено більше 100 мільйонів гривень.

Як вже писав «Перший Запорізький», планується спрямувати бюджетні гроші на реконструкцію скверу по вулиці Нагнибіди, 11-11а (16,2 мільйони), скверу на території Хортицького району по вулиці Курузова, 5-7 (15 мільйонів), скверу на території Шевченківського району по вулиці Спартака Маковського (15 мільйонів), реконструкцію елементів благоустрою скверу Індустрія (7,9 мільйонів), скверу по вулиці Шкільній (700 тисяч гривень), парку імені Шавченка (5 мільйонів), скверу по вулиці Билкіна (3,6 мільйона), скверу імені Івана Гутніка-Залужного по вулиці Товариській (9,6 мільйонів).

Активно продовжується реконструкція парку «Дубовий гай», на яку із бюджету виділили 15 мільйонів гривень, також вже завершується оновлення скверу у Шевченківському районі міста.

Під Запоріжжям побудують центр повітряних видів спорту


Читайте також:

У Запоріжжі за два дні відкривають новий вантовий міст: як буде організовано рух, – СХЕМА

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!

5

Верная2022-02-03 00:51:06
Когда этот сюр уже закончится, Господи!!! Вы думаете, у нас терпение железное???
Светлана2022-01-22 15:30:57
А почему до сих пор не мемориала погибшим во время взрыва Днепрогэса?
Алексей2022-01-21 12:27:04
Хотелось бы увидеть реконструкцию парка Кирова. Или хотя бы приведения в порядок имеющегося безобразия.
Пограничник Запорожья2022-01-21 07:05:44
Учитывая, что узоры вышиванок содержат определенные коды, там будут собираться шпионы со всех стран, чтобы выкрасть хитрые коды.
ирина борисовна2022-01-20 11:43:12
А памятник танкистам, погибшим при освобождении Запорожья, где на вашей карте реконструкции ???!!!