USD: EUR:
... в Запорожье
Встановлюють РЕБи між будинками та переписують номери авто: в Запорізькій області ворог посилив фільтрацію

Встановлюють РЕБи між будинками та переписують номери авто: в Запорізькій області ворог посилив фільтрацію

До тимчасово окупованої Приморської громади Запорізької області російські загарбники завозять силовиків та посилюють фільтраційні заходи напередодні так званих «виборів».

Про це повідомила Світлана Македонська, начальниця Приморської міської військової адміністрації «Суспільному».

Після окупації в Приморській громаді залишилось близько 40% населення (орієнтовно 15 тисяч людей). Наразі загарбники посилили фільтраційні заходи та перевірки мирних мешканців, через так звані «вибори». Окупанти перевіряють документи людей та їх авто, а також обшукують оселі тих, у кого є родичі на підконтрольній Україні території.

«Збільшилась кількість військових формувань, збільшилась кількість РЕБів, які встановлюють між багатоквартирними будинками, по вулицях, щоб фіксувати зв’язок, спілкування людей, напевно, з українською стороною. Переписуються навіть номери автівок, які рухаються з одного населеного пункту в інший. Автівки та паспорти фотографують», — каже Македонська.

Також посадовиця відзначила, що окупанти продовжують звозити до громади росіян і розселяти їх по квартирах людей, які евакуювались. Деякі мешканці громади вимушено повертаються до своїх осель і переоформлюють їх за правилами країни-агресорки, щоб не втратити власне майно.

«Відрізали» мікрорайон від міста: в Бердянську окупанти перекрили ділянку дорогу, — ФОТО, ВІДЕО


Читайте також:

Змонтували електромережі та прокладають мережу опалення: в Запоріжжі продовжують відновлювати пошкоджені ворожими обстрілами будинки

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0