USD: EUR:
... в Запорожье
Підсилюють збройні формування: ворог набирає до своїх лав мешканців захоплених територій Запорізької області

Підсилюють збройні формування: ворог набирає до своїх лав мешканців захоплених територій Запорізької області

Щоб посилити незаконні збройні формування на тимчасово окупованих територіях Запорізької області, російські окупанти набирають туди місцеве населення.

Про це під час телемарафону заявив начальник Запорізької обласної військової адміністрації Юрій Малашко.

«Українці як українці. Вони козаки, вони сперечаються і максимально все роблять так, щоби не потрапляти туди», — зазначив голова Запорізької ОВА.

Він також прокоментував нещодавні поправки державної думи росії до законопроекту, згідно з яким людям можуть надіслати до кабінету на порталі державних послуг повідомлення про виклик у військкомат.

«Я чув про таку інформацію. Але якщо приходитиме до наших місцевих жителів, то це буде доказова база у суді в Гаазі щодо того, що робила російська федерація у нас на окупованій території», — зазначив Юрій Малашко.

Він також повідомив, що тиск з боку російських загарбників на мешканців тимчасово окупованих територій дуже великий. Щоби збільшити темпи паспортизації, вони заманюють людей державним сертифікатам на відновлення житла. Також видають зарплату тільки тим, у кого є російський паспорт, на прийом до лікаря без паспорта рф також не потрапити.

Дозвіл на переміщення людей й обмеження маршрутів: в Запорізькій області загарбники посилюють тиск на місцеве населення.


Читайте також:

Побоюються наступу: ворог завершив будівництво оборонних зон у Запорізькій області.

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0