USD: EUR:
... в Запорожье
Уряд призначив нового очільника Національної поліції України

Уряд призначив нового очільника Національної поліції України

Після вчорашньої відставки Сергія Князєва Уряд сьогодні призначив нового голову Нацполіції.

Ним став генерал поліції третього рангу Ігор Клименко, який до цього обіймав посаду заступника голови Нацполіції України.

Клименко народився 25 жовтня 1972 року у Києві. У 1994 році закінчив Харківський військовий університет. До 1997 проходив військову службу у ракетній військовій частині. Заочно закінчив Одеський державний університет та отримав кваліфікацію – психолог. У 2014 році закінчив магістратуру Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ за спеціальністю “Правознавство”.

В органах внутрішніх справ служить з 1998 року, пройшов кар’єрний шлях від психолога Центру практичної психології Управління МВС у Харківській області до начальника Департаменту і заступника голови Національної поліції України. Учасник миротворчої операції на території колишньої Союзної республіки Югославія у Косово.

У 2014 році брав безпосередню участь в Антитерористичній операції на Донбасі. Координатор процесу реформування правоохоронного відомства у тісній співпраці з іноземними партнерами. Нагороджений відомчими відзнаками МВС України та медаллю “Захиснику Вітчизни”.

Читайте також: Міністерство освіти України опублікувало рекомендації щодо дат шкільних канікул

Читайте новини Запоріжжя в Telegram – https://t.me/onenews_zp

0