USD: EUR:
... в Запорожье
Померла мешканка Запорізької області, якій відмовили у медичній допомозі через відсутність російського паспорта

Померла мешканка Запорізької області, якій відмовили у медичній допомозі через відсутність російського паспорта

На тимчасово окупованих територіях Запорізької області продовжується медичний терор. Колаборанти відмовляють у медичній допомозі тим, хто не отримав паспорт країни-агресора.

Про це в етері «Суспільного» повідомив Юрій Малашко, начальник Запорізької обласної військової адміністрації.

Ворог будь-якими методами намагається паспортизувати населення та буквально змушує людей брати російські паспорти. На тимчасово окупованій частині Запорізької області лікарі «швидкої допомоги», які приїхали на виклик, відмовили в медичній допомозі дівчині, яка не мала російського паспорта.

«Є такий факт, що одна дівчина померла через те, що приїхала «медична швидка допомога» і не мала дівчинки російського паспорта. Звірства продовжуються, люди страждають, але ми трохи деокупуємо території», — сказав Юрій Малашко.

Триває терор й грабіж на тимчасово окупованих територіях. Люди страждають від насильства з боку російських загарбників. Військові російської армії виганяють із будинків людей і грабують їхні оселі.

«Особливо на лінії розмежування, де людей просто виганяють зі своїх будинків і проводять так звані «мідні рейди». Тобто забирають усе, що тільки можна і крадуть все, що можна», — розповів начальник Запорізької обласної військової адміністрації.

Ворог посилив терор на блокпостах у Запорізькій області.


Читайте також:

Заборонили вільне переміщення та виїзд з міста: ворог посилив терор у Запорізькій області.

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0