USD: EUR:
... в Запорожье
«Укрзалізниця» планує розробити інтерактивну карту руху потягів

«Укрзалізниця» планує розробити інтерактивну карту руху потягів

«Укрзалізниця» планує автоматизувати процеси руху поїздів за рахунок запуску інтерактивної карти руху.

Про це повідомив глава компанії Володимир Жмак на своєму Telegram-каналі. За його словами за свій перший тиждень після призначення головою компанії, він провів нараду щодо шляхів оптимізації руху.

Одним із наступних кроків буде запуск інтерактивної карти руху, що дозволить автоматизувати процеси руху і відстежувати їх в реальному часі 24/7. Пакет рішень вже готовий для обговорення на засіданні правління компанії.

Також компанія планує покращити пропускну здатність окремих ключових ділянок і тяговий потенціал.

«Зараз ми вже можемо говорити про наявність рішень з питань пропускної здатності окремих ключових ділянок і тягового потенціалу, необхідного для забезпечення перевезень, щодо збільшення плеча обслуговування одним локомотивом, з електрифікації певних ділянок з метою вивільнення тепловозів і поліпшення експлуатаційної роботи», – зазначив Жмак.


Читайте також:

Два потяги на Запоріжжя перестануть курсувати

Запорізька область на межі виходу з «зеленої» карантинної зони, – ОДА

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!

1

Еврокомиссар2020-09-10 09:04:56
Советский Союз оставил нацикам благоустроенную, мирную, богатую страну с развитой промышленностью, наукой, культурой. В попытках насадить свою ублюдочную идеологию они уничтожили её, спровоцировали конфликт и довели Украину до гражданской войны. Этим мразям жалко было бы доверить даже убогий кишлак. Уныние и апатия охватили значительную часть общества, разочарованного действиями «вождей» майдана. Не видя для себя в У-краине никаких положительных перспектив, миллионы граждан мечтают уехать из страны. Политический курс, который проводится в стране, обрекает У-краину на экономическую разруху и нестабильность. Нормальных депутатов, которые пытались что-то изменить к лучшему, из парламента изгнали, а остались там . . . Выбрав евроинтеграцию, Украина стала на путь прогресса. Глупость, тупость, идиотизм прогрессируют особенно быстро. Мракобесие и невежество вследствие весьма заметного за годы "нэзалэжности" падения уровня культуры и образованности стали стали отличительными чертами украинства. У-краинская нация деградирует, сползая в смрадное болото пещерного национализма, нетерпимости, вражды, животных инстинктов, аморальности и одичания.