USD: EUR:
... в Запорожье
Українські війська просунулися біля Роботиного та Вербового у Запорізькій області

Українські війська просунулися біля Роботиного та Вербового у Запорізькій області

Сили оборони України просунулися біля Роботиного та Вербового Запорізької області.

Про це повідомляє Інститут вивчення війни (ISW).

За інформацією аналітиків, українські війська 5 жовтня провели наступальні операції на заході Запорізької області, де просунулися вперед.

Речник українського Таврійського угруповання військ полковник Олександр Штупун повідомив, що українські сили досягли часткового успіху на захід від Роботиного (10 км на південь від Оріхова). Генштаб України повідомив, що українські війська продовжують вести наступальні дії на Мелітопольському напрямку (захід Запорізької області).

Російські військові стверджували, що українські сили намагалися просунутися вздовж лінії Роботине-Вербове (10 км на південь – 18 км на південний схід від Оріхова), у напрямку Копані (11 км на південний захід від Оріхова) та поблизу Новопрокопівки (16 км на південь від Оріхова). 4 жовтня російський мілблогер заявив, що українські війська здійснили обмежене просування вздовж лінії Копані-Роботине-Вербове.

Окрім того, українські війська здійснюють атаки біля Старомайорського (9 км на південь від Великої Новосілки), Новодарівки (15 км на південний захід від Великої Новосілки) та Приютного (16 км на південний захід від Великої Новосілки).

Окупанти вели вогонь по 23 населених пунктах Запорізької області: завдали 156 ударів


Читайте також:

Обов’язкова евакуація в Запорізькій області: з п’яти небезпечних населених пунктів вивезли всіх дітей

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0