USD: EUR:
... в Запорожье
Викрадені в Мелітополі з виставкового майданчика комбайни знайшли у Кадирова

Викрадені в Мелітополі з виставкового майданчика комбайни знайшли у Кадирова

Майно, яке російські військові намародерили у Запорізькій області, тепер перебуває у Чечні на «агрофірмі», яку пов’язують із Рамзаном Кадировим.

Про це йдеться у матеріалі “Дзеркало тижня”.

Один із найгучніших мародерських злочинів стався в Мелітополі – з виставкового майданчика компанії “Агротек-Інвест”, офіційного дилера виробника сільгосптехніки компанії John Deere (США) в Україні, кадировці викрали три нові комбайни, трактор, три сівалки загальною вартістю 1,5 млн євро , а також 20 тонн фірмових мастил.

Компанії вдалося вирахувати, куди росіяни вивезли вкрадену техніку. Завдяки встановленим на техніці системам фахівці встановили, що техніка знаходиться в Чечні, в селищі Закан-Юрт неподалік Грозного.

Судячи з адреси, що засвітилася, завдяки встановленим маячкам, комбайни і трактор пригнали на територію вже ліквідованого “держгоспу “Закан-Юрт”, спеціалізація якого — вирощування зернових.

Селище Закан-Юрт входить в Ачхой-Мартанівський район і відоме тим, що це рідне село голови уряду Чечні Мусліма Хучієва та його брата Тамерлана Хучієва, який очолює адміністрацію району.

Останній відомий також тим, що 11 років був виконавчим директором Фонду Ахмата Кадирова (організація імені батька Рамзана Кадирова). У цьому селі коштом “фонду” будується багато об’єктів, на відкритті яких можна побачити ще одного знакового персонажа – Адама Делімханова, який зараз керує кадировськими окупантами на сході України.

Про “фонд” Кадирова-старшого тепер знають люди в Мелітополі, оскільки саме від нього мешканцям окупованих населених пунктів росіяни розвозять “гуманітарку” фурами, обклеєними портретами Ахмата Кадирова.

Раніше ми повідомляли, що російські військові на тимчасово окупованих територіях продовжують займатися мародерством. Так, у селі Павлівка Пологівського району троє окупантів зі зброєю увірвалися до приватного будинку місцевих мешканців. Вони загрожувати господареві зброєю та зажадали віддати автомобілі. Чоловік погодився та віддав автомобілі Nissan Х-Trail, Камаз, а також трактор МТЗ-82.

У Василівці росіяни зламали вхідні двері магазину «Вектор» та викрали продукти. Цим вони завдали власнику магазину 14 тис. гривень матеріальних збитків.

У Мелітополі окупанти увірвалися до квартири місцевої мешканки. Вони вкрали у жінки паспорт та документи на право власності на квартири.

Читайте також:

У Пологівському районі почалися бунти російських військовослужбовців

Фейковий «Референдум» у Розівці є незаконним: людей на нього зібрали обманом та під дулами автоматів

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!

5

Каин2022-04-20 20:30:08
Анонист-мазохист?
Анонист2022-04-20 15:47:12
кадыров-лох
Украинец2022-04-20 14:57:29
А кадыровец уже не снимает свои театральные постановки в тик токе,что ж так...запретили да? ) Как жаль...Мы так все любили поржать с этих клоунов от души)))
Хортиця2022-04-20 14:41:36
Ты не ХОХОЛ, ты ХІХОЛ. Бо коли хильнув, ссиш та сериш.
Хохол2022-04-20 12:18:42
Ган дон не только ссыкло,так он еще хуйло воровское,походу Хуйло научило.