USD: EUR:
... в Запорожье
Вчителі майже щодня нагадують дітям, щоб їх батьки «правильно» голосували: в окупованій Кирилівці йде підготовка до «виборів»

Вчителі майже щодня нагадують дітям, щоб їх батьки «правильно» голосували: в окупованій Кирилівці йде підготовка до «виборів»

В тимчасово окупованій Кирилівці почали підготовку до так званих виборів президента РФ. Зокрема, школярам майже щодня кажуть, аби ті нагадували батькам «правильно» голосувати.

Про це повідомив Іван Малєєв, голова Кирилівської селищної ради «Суспільному».  

Підготовка до так званих виборів президента РФ триває по всім тимчасово окупованим територіям. Зокрема і у Кирилівці. За словами Івана Малєєва, адміністрація однієї зі шкіл вже «наполегливо рекомендувала» щоденно нагадувати про «правильне» голосування на так званих виборах.

«Вчителів у школах змушують практично щодня нагадувати дітям, щоб ті своєю чергою нагадували батькам, що самий великий і могутній — це Володимир Володимирович Путін, — каже голова Кирилівської селищної ради. — Нам скидали переписки вчителів, що директорка школи наполегливо рекомендує майже кожного дня нагадувати та прославляти «великого Путіна».

Наразі, за словами Івана Малєєва, погрози щодо «правильного» голосування не було.

Триває активна реєстрація «мертвих душ»: окупанти Запорізької області готуються до псевдовиборів


Читайте також:

18 мешканців Запорізької області повернулись з російського полону

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0