USD: EUR:
... в Запорожье
Учбовий процес офлайн: до нового навчального року у Запоріжжі обіцяють побудувати дві підземні школи

Учбовий процес офлайн: до нового навчального року у Запоріжжі обіцяють побудувати дві підземні школи

Дві підземних школи з’явиться в Запоріжжі до 1 вересня. Наразі ведуться перемовини з міжнародними партнерами щодо фінансування цього будівництва.

Про це в етері національного марафону новин розповів голова Запорізької обласної військової адміністрації Іван Федоров.

«Дійсно, ми сьогодні бачимо одну з нагальних проблем для мешканців Запоріжжя — це те, що майже немає офлайн-змішаної системи навчання на території міста. І це один з основних приводів виїжджати мешканцям Запоріжжя зі своїми сім’ями з міста для того, щоб діти могли здобувати освіту, — сказав голова ЗОВА. — Ми для себе знайшли одне з рішень — це будівництво підземних шкіл. До 1 вересня їх з’явиться у Запоріжжя щонайменше дві в різних районах міста. І сьогодні ми ведемо переговори з нашими міжнародними партнерами, щоб вони профінансували цей проєкт».

За його словами, будівництво розпочнеться до травня і триватиме чотири місяці. У підземних школах діти зможуть здобувати безпечну освіту.

«Що стосується глибини — то все буде залежати від району, від військової ситуації і звичайно ці проєкти будуть погоджуватися з військовим керівництвом для того, щоб наші діти точно під час повітряних тривог могли не зупиняти учбовий процес, а здобувати повноцінну освіту офлайн», — зазначив Іван Федоров.

Раніше повідомлялось, що попередньо заклад у Хортицькому районі був відібраний до участі у програмі з побудови підземної школи. Проєкт можуть реалізувати за підтримки Литви вже до кінця цього року.

Зазначимо, ідею підземних шкіл вже втілюють у життя в Харківській області. Як там з’являються перші в Україні підземні школи — можна дізнатись в матеріалі за посиланням.

На будівництво фортифікацій у Запорізькій області виділили 1,3 мільярда гривень: як проходять роботи


Читайте також:

Окупанти завдали по Запорізькій області 221 удар: від артснаряда загинув чоловік, — ФОТО

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0