USD: EUR:
... в Запорожье
Брала участь у рейдах, вилучала майно людей та здавала патріотів: поліцейську-зрадницю із Запорізької області судитимуть

Брала участь у рейдах, вилучала майно людей та здавала патріотів: поліцейську-зрадницю із Запорізької області судитимуть

Прокуратура повідомила про підозру колишній інспекторці ювенальної превенції із Бердянського району. З квітня 2022 року вона співпрацює із загарбниками.

Про це повідомляють у Запорізькій обласній прокуратурі.

За версією слідства, підозрювана добровільно вступила до лав «Приморського відділення поліції УВС по місту Бердянськ та Бердянському району».

Фігурантка справи виконувала накази та розпорядження окупантів. Разом з військовими рф брала участь у рейдах і вилучала на користь окупаційної влади майно місцевих жителів. Крім того, повідомляла загарбникам дані проукраїнськи налаштованих місцевих мешканців.

Наразі підозрювану звільнено з органів Національної поліції України. Фігурантці повідомлено про підозру у державній зраді, вчинену в умовах воєнного стану відповідно до ч. 2 ст. 111 Кримінального кодексу України.

На Запоріжжі прогримів вибух: партизани підірвали авто місцевого колаборанта, — ВІДЕО.


Читайте також:

Загарбники продовжують «націоналізацію»: окупаційна влада Запорізької області привласнила університети.

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

На Запоріжжі прогримів вибух: партизани підірвали авто місцевого колаборанта, — ВІДЕО

0