USD: EUR:
... в Запорожье
Запоріжці влаштували під стінами облради протестну акцію і зажадали звільнити скандального гендерного чиновника - ФОТО

Запоріжці влаштували під стінами облради протестну акцію і зажадали звільнити скандального гендерного чиновника - ФОТО

Вчора, 1 серпня, близько двох десятків запоіожців влаштували на площі Героїв протестну акцію в продовження флешмобу «ЗабулаСпітатьуМарченка», де висунули вимогу звільнити із займаної посади уповноваженого з питань забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків в Запорізькій області Владислава Марченко.

До акції приєдналися представники благодійного фонду «Гендер Зед», активісти, журналісти та просто небайдужі запоріжці, яких обурили сексистські висловлювання заступника голови облради Владислава Марченка. Останній замість того, щоб займатися питаннями запобігання та протидії насильству за гендерною ознакою висловив сумнівні рекомендації про те, як варто одягатися жінкам, щоб не бути схожими на повій. Його пост в мережі Facebook підняв цілу бурю обурення і дозволив зародитися всеукраїнському флешмобу «забула спитай у Марченка», де дівчата з дублюючим хештегом ділилися своїми фотографіями в відвертих нарядах, щоб навмисно продемонструвати безглуздість висунутих звинувачень.

По закінченню акції до учасників так і не спустився «герой» флешмобу Владислав Марченко. За повідомленням сайту 061 уповноваженого не було на робочому місці.

У Запорізькій обласній раді офіційно ніяк не відреагували на звернення запоріжців звільнити Марченко з посади уповноваженого з гендерних питань.

ФОТО – 061.

2

ужас2019-08-05 09:39:47
они там бастуют все такие красивые что им и топлес не поможет чтоб найти почитателя.
Незнайка2019-08-02 20:15:25
Не понял, это гомики или голубые???