USD: EUR:
... в Запорожье
У Запорізькій області загинула риба: екологи намагаються знайти причину мору

У Запорізькій області загинула риба: екологи намагаються знайти причину мору

Вчора, 9 липня, в облдержадміністрації відбулася нарада з приводу замору риби. Приводом стала загибель риби в річці Велика Білозерка в межах Кам’янсько – Дніпровського району.

В обговоренні питання взяли участь представники департаменту екології та природних ресурсів обласної державної адміністрації, екологічної інспекції, управління водних ресурсів, рибоохоронного патруля.

У прес-службі ОДА повідомляють, що факт замору риби був підтверджений Запорізьким рибоохоронним патрулем за місцем події.

Як було виявлено, в водоймі річки Велика Білозерка незаконно спустили воду. До того ж, річка кілька обміліла через літню спеку і відсутність значних опадів. Залишилося мало води і риба не змогла дихати. Виявилося, що і ставок, і гідроспоруда офіційно не мають власника, тобто безхазяйні.

Як зазначив директор департаменту екології та природних ресурсів Віталій Гордієнко, мор риби стався через нестачу води у водоймі, це природне явище. Однак знайти того, хто це зробив, немає можливості, тому що дамба не має фактичного власника. Договір оренди на користування цією земельною ділянкою був розірваний ще в минулому році.

Під час обговорення чиновники вирішили, що в разі появи інформації про загибель риби, вони повинні негайно організувати виїзд на місце, щоб відразу ж визначити причини і встановити збитки. Також було вирішено дати доручення органам місцевого самоврядування взяти до себе на баланс всі безхазяйні гідроспоруди

3

Академик2019-07-11 08:17:29
Это капитализм, детка ! Чего вы ещё хотели от капиталистической действительности ? Вы мечтали о "процветающей рыночной экономике" и не задумывались почему из двухсот стран мира процветают только 20 ? ! Вы разрушили свою Родину -- СССР, в составе которого Украина была одной из десяти самых развитых стран Европы, а теперь она голая и босая попрошайка, отброшенная капиталистическими "реформами" на десятилетия назад.
Олег2019-07-10 11:04:53
Твари.
Олег2019-07-10 11:00:54
“ Виявилося, що і ставок, і гідроспоруда офіційно не мають власника ”. то есть государства у нас нет ? иначе все что не есть часное есть государственное. ведь так?