USD: EUR:
... в Запорожье
У Запорізькій області ще 10 громад захотіли підключитися до субвенції на інфраструктуру

У Запорізькій області ще 10 громад захотіли підключитися до субвенції на інфраструктуру

Про це стало відомо вчора, 12 червня, на засіданні комісії з підготовки висновків за проектними заявками, які будуть фінансуватися за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад.

За результатами попередніх засідань комісія розглянула 84 проектні заявки від 30 громад. З них 28 громад отримали позитивні висновки комісії облдержадміністрації на суму 83 мільйони гривень, що становить близько 63% від загального обсягу суми інфраструктурної субвенції. Дві проектні заявки відправили на доопрацювання.

На останньому засіданні розглянули ще 13 проектних заявок від восьми громад Запорізької області, які отримали погодження по проектам.

– Сьогодні ми розглянули 41 проектну заявку від 10 об’єднаних територіальних громад на загальну суму 26 мільйонів гривень. У їх числі заявки на сім проектів від двох громад (Берестівської та Остриківської сільських громад), які були спрямовані комісією на доопрацювання, будуть розглянуті повторно, – розповіла керівник виконавчого апарату ОДА Зінаїда Бойко.

Крім цього, ще шість об’єднаних територіальних громад (Бердянська, Воздвіжевска, Михайлівська, Чернігівська, Чкаловська, Новоукраїнська) не надавали проектні заявки на розгляд комісії, а Водянськп сільська громада зобов’язана повторно підготувати документи з коригуваннями на загальну суму 26 мільйона гривень.

Всього в 2019 році бюджетна субвенція на розвиток об’єднаних територіальних громад становить 2,1 мільярда гривень. З них 132,7 мільйона гривень отримають 44 об’єднані територіальні громади Запорізької області, передає прес-служба ОДА.

0