USD: EUR:
... в Запорожье
У Запорізькій області командири окупантів закликають їх вбивати мирних жителів, щоб позбавлятися свідків

У Запорізькій області командири окупантів закликають їх вбивати мирних жителів, щоб позбавлятися свідків

Окупанти, розуміючи, що чинять насильство і беззаконня, прагнуть не попадатися в об’єктиви камер відеоспостереження та намагаються позбавлятися свідків своїх злочинних дій. Все це свідчить про те, що окупаційні війська бояться розголосу та документації своєї діяльності.

Про це повідомляє Запорізька обласна військова адміністрація.

У своїх настановах до особового складу стосовно інформаційної поведінки на території України загарбники рекомендують своїм підлеглим суворо дотримуватись визначених правил.

Окрім стандартних заборон на розміщення фото, окупантам рекомендують шифрувати номери телефонів, змінюючи одну із цифр на певну кількість одиниць, забороняють користуватись різними месенджерами, бути максимально стриманими у своїх розмовах. Здавалося б – стандартний набір заборон та рекомендацій. Але серед них є такі, які притаманні лише окупаційним військам, що воюють на  чужій території. Зокрема, російські інструктори з інформаційної безпеки рекомендують не брати їжі у місцевого населення, не називати своє справжнє ім’я, закривати лице від камер спостереження. Далі мовою оригіналу це звучить так: «Если вы облажались, то постарайтесь, чтобы не оставалось свидетелей из числа местных».

За добу рашисти 45 разів обстріляли позиції ЗСУ у Запорізькій області: яка ситуація на фронті


Читайте також:

У Запорізькій області окупанти зруйнували пам’ятник на братській могилі часів Другої світової війни

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0