USD: EUR:
... в Запорожье
У Запорізькій області через обстріли майже 30 тисяч споживачів залишаються без світла

У Запорізькій області через обстріли майже 30 тисяч споживачів залишаються без світла

На сьогодні, 5 липня, через пошкодження ліній електропостачання, опор та обладнання без електропостачання залишаються 29 894 абоненти у 123 населених пунктах Запорізької області.

Про це повідомляє обласна військова адміністрація.

Протягом минулої доби ПАТ «Запоріжжяобленерго» відновило енергопостачання 101 родини на території обслуговування Оріхівського райвідділення, що були знеструмлені напередодні внаслідок бойових дій.

За уточненою інформацією, внаслідок пошкодження високовольтної лінії електропередачі, що сталося минулої ночі та спричинило масштабні відключення у Більмацьких та Розівських електромережах, по Більмацькому райвідділенню без енергоживлення залишилися 4 092 домівки у 19 населених пунктах, по Розівському – 4 600 споживачів у 27 населених пунктах.

Також внаслідок пошкодження повітряної лінії електропередачі Вільнянського райвідділення були знеструмлені 46 споживачів. Аварійно-відновлювальні роботи заплановані на сьогодні.

По решті території (Гуляйпільському та Василівському районним відділенням) ситуація не змінилася. Через активні бойові дії та/або відсутність доступу до місць пошкодження мереж вчора аварійно-відновлювальні роботи не проводилися, нових відключень не зафіксовано.

Генштаб ЗСУ анонсував нові удари HIMARS на Запорізькому напрямку, показавши їх точну нічну роботу, – ВІДЕО


Читайте також:

У Мелітополі окупанти перебралися до житлових кварталів після знищення ВСУ їх військової бази

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0