USD: EUR:
... в Запорожье
У Запорізькій області автобуси обладнали валідаторами

У Запорізькій області автобуси обладнали валідаторами

В Енергодарі обладнали сім міських автобусів новими пристроями, які викликали питання у деяких жителів – валідаторами

Про це повідомили на Фейсбук-сторінці Енергодарського міськради.

Якщо коротко, то валідатори – це спеціальні автоматичні пристрої для обліку пільговиків. Влада відзначає, що нововведення дозволить громадянам скористатися правом пільгового проїзду за допомогою унікальної електронної картки енергодарця.

Проект «Карта енергодарця» – ініціатива міської влади. Такі картки дозволять оптимізувати процес перевезення пільговиків, визначити пасажиропотік і врегулювати питання обґрунтованої компенсації перевізникам вартості проїзду, йдеться в повідомленні.

Картку енергодарця вже отримали чотири тисячі городян-пільговиків з п’ятнадцяти тисяч, які зареєстровані в управлінні праці та соціального захисту населення міста.

Перехід на електронний облік пільговиків за допомогою валідаторів в повному обсязі почнеться з 1 жовтня 2019 року. Влада Енергодара закликають всіх громадян пільгових категорій завершити процедуру оформлення карти.

Для отримання «Картки енергодарця» громадянам пільгових категорій необхідно звернутися в управління праці та соціального захисту населення міської ради за адресою: вул. Козацька, 17 (тел. 6-77-70).

Читайте також: У Запоріжжі на новому маршруті на Хортицю будуть їздити електробуси

0