USD: EUR:
... в Запорожье
У запорізьких дворaх міняють сміттєві контeйнери на нові - мeталеві

У запорізьких дворaх міняють сміттєві контeйнери на нові - мeталеві

У дворах багатоповерхівок Олександрівського району міняють пластикові контейнери для сміття на металеві.

На сьогодні роботи практично завершені. Замінено близько 400 контейнерів. Сьогодні такі роботи проводилися у дворах будинків по вулиці Українській, 2, 2б.

В цьому році в Запоріжжі розпочато масштабну роботу по заміні контейнерів для ТПВ, закупівлі нового транспорту для вивезення сміття. Ці заходи реалізуються в рамках виконання Меморандуму, підписаного між виконкомом Запорізької міської ради та ТОВ «Вельтум-Запоріжжя», реалізації інвестиційної програми підприємства. Головна мета цієї роботи — підвищення якості надання послуг з вивезення сміття.

Гендиректор «Вельтум-Запоріжжя» Ігор Бурчак розповів, що в Олександрівському районі реалізується своєрідний експеримент. Тут не тільки змінюють контейнери. Також змінено маршрути руху сміттєвозів, залучена нова техніка. В результаті замість п’яти старих машин на маршрутах працюють дві нові, які були придбані в поточному році.

— Нові автомобілі із заднім завантаженням більш місткі. Змінюючи контейнери на нові, ми отримуємо можливість використовувати тут більш сучасну техніку. Такі автомобілі можуть завантажити і перевезти більшу кількість сміття, в результаті покращується якість роботи з вивезення ТПВ, — зазначив Ігор Бурчак.

Всього в цьому році підприємство «Вельтум-Запоріжжя» планує придбати близько тисячі нових контейнерів. Їх також будуть встановлювати по місту. На черзі Вознесенівський район.

Для заміни пластикових контейнерів на металеві є й інша причина — вандалізм. За кілька останніх місяців в Запоріжжі невідомі спалили близько 80 контейнерів. Підприємство звернулося до правоохоронців, але результату поки немає.


P.S. Сьогодні в Україні святкують День української мови та писемності. Сайт «Перший Запорізький» долучається до святкування та в цей день публікує всі новини державною мовою.

0

Оставить свой комментарий