USD: EUR:
... в Запорожье
У Запоріжжі зіграє зірка українського баскетболу, – ФОТО

У Запоріжжі зіграє зірка українського баскетболу, – ФОТО

Завтра, 17 січня, баскетбольний клуб «Запоріжжя» зіграє домашню гру з МБК «Миколаїв».

Про це повідомили у прес-службі команди.

Особливістю цієї гри стане участь зірки українського баскетболу, гравця з США Квентіна Петерсона.

25-річний новачок МБК «Миколаїв», починаючи з першого поєдинку, який припав на домашню зустріч з БК «Запоріжжя», тримає найвищу планку результативності в Суперлізі, демонструючи середній показник 30,8 очок за гру. Апогеєм його феєрії став виїзд до Дніпра, де Петерсон оновив рекорд сезону з 48 балами в одному матчі.

Американець вже увійшов в історію українського баскетболу, встановивши ще одне досягнення – новий рекорд результативності у кубкових змаганнях. Виїзну гру з «Київ-Баскетом» Петерсон завершив з цифрами у графі очки «44». Щоправда його рекорди не завжди супроводжуються перемогами МБК “Миколаїв”, у чому власне і полягає головна проблема інтеграції сильного індивідуаліста в командний механізм «корабелів».

«Запоріжжя» та «Миколаїв» – це прямі конкуренти за місце «під сонцем». Команди показують майже ідентичний баланс перемог та поразок, тому результат цієї зустрічі матиме найважливіше значення саме з турнірної точки зору. Мотивації обом додає ще той факт, що ніхто досі не перемагав у 2020 році – ні у Кубку, ні в чемпіонаті.

Результат очних протистоянь «Запоріжжя» та «Миколаєва» теж рівний – суперники обмінювалися домашніми звитягами. Тепер підтримка рідного залу повинна надихнути запорізьких гравців на перше звершення у новому році. Запорізьким вболівальникам потрібно об’єднатися, щоб допомогти своїй команді у черговій битві цього сезону.

«Для нас матчі з МБК Миколаїв носять абсолютно принциповий характер. Мова не йде про дербі, мова йде про принцип. Незалежно від гравців у різні сезони протистояння завжди запеклі, із з’ясуванням відносин, з інтригою. Що стосується нинішнього складу МБК «Миколаїв», однозначно Петерсон додав вогняної потужності цій команді. Гравець, який вже протягом достатньої кількості часу має 30+ очок в середньому за гру, до нього дійсно потрібно персонально готуватися. Цього разу не властиво для нас передивляємося багато відео, готуємося ретельно, вважаю, що та недооцінка, яка була перед грою у Миколаєві, коли Петерсон тільки з’явився і ми отримали від нього 37 очок, була нам як урок. Потім він довів, що всім забиває по багато. Що стосується нашої команди, не до кінця підходимо до цього матчу в оптимальній формі. Тітов 5 днів з температурою, після отруєння Столлворт. Всі інші в робочому режимі. Однозначно нам треба піднімати моральний дух. Тільки перемоги можуть це зробити. Кілька вдалих ігор повернуть віру в себе. Поки що проблема полягає в тому, скільки б ми не працювали на тренуваннях, результат в іграх негативний. Нічого з цим не зробиш. Так, рівень чемпіонату виріс, так, ми хочемо, але поки не так просто дотягнутися до цієї планки. Все одно вважаю, що у нас все попереду. Ми готові до того, щоб зробити якісний крок вперед саме в агресії на м’ячі. Принаймні всі ми цього прагнемо – гравці, керівництво, і я. Ну а гра з МБК «Миколаїв» покаже, хто з нас краще підготувався і хто більше готовий зараз убезпечити себе від боротьби за плей-офф», – поділився головний тренер БК «Запоріжжя» Валерій Плеханов.

БК «Запоріжжя» вкрай необхідна підтримка власних уболівальників для перемоги у домашньому матчі проти команди де грає найяскравіший гравець Суперліги Парі-Матч! Прийди та підтримай своїх!


Читайте також:

Молодий спортсмен з Запорізької області виборов перемогу на чемпіонаті в Йорданії

Наш Telegram-канал: https://t.me/onenews_zp

0