USD: EUR:
... в Запорожье
У Запоріжжі відновлюють Палац дитячої та юнацької творчості: що вже зроблено, - ФОТО

У Запоріжжі відновлюють Палац дитячої та юнацької творчості: що вже зроблено, - ФОТО

Сьогодні у палаці близько 2,5 тисячі дітей займаються у 63 гуртках. Після реконструкції заклад зможе розширити потужності, а також стати центром культурного та суспільного життя міста.

Про це повідомляє прес-служба Запорізької облдержадміністрації.

Влітку минулого року у найбільшій позашкільній установі обласного центру стартувала реконструкція у рамках надзвичайної кредитної програми для відновлення України, яка здійснюється за рахунок коштів європейського інвестиційного банку. Роботи з цього проекту продовжуватимуться до кінця 2022 року.

На сьогоднішній день у палаці дитячої творчості майже завершено утеплення та декоративне оздоблення фасаду, замінено вікна, йде заміна тепло- та електромереж, систем водопостачання та водовідведення. За словами директора закладу Людмили Маринюк, перший етап робіт уже дав свій результат – у будівлі значно тепліше, ніж раніше.

Олександр Старух разом із представниками міської влади обговорив перспективи продовження реконструкції внутрішніх приміщень палацу. Завдання непросте, адже відремонтувати потрібно понад 12 тисяч квадратних метрів.

Глава ЗОДА порадив розділити проект на кілька черг, які можна буде реалізовувати протягом кількох років.

Нагадаємо, 22 січня, у Запоріжжі президент України Володимир Зеленський приїхав до Запоріжжя та відкрив рух новим вантовим мостом.

Свідками цієї, без перебільшення, історичної події стали журналісти, представники влади та величезна кількість небайдужих запоріжців, які взяли участь у флешмобі «Живий ланцюг» з нагоди Дня Соборності України. Понад 1500 людей, тримаючи у руках стрічки, символічно з’єднали береги Дніпра через новий вантовий міст.

Читайте також:

На Запоріжжі пострілом у голову вбили чоловіка і сховали тіло у вигрібній ямі, – ФОТО, ВІДЕО

У ДТП під Запоріжжям, де перекинувся легковик, загинула 20-річна дівчина, – ФОТО

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!

0