USD: EUR:
... в Запорожье
У Запоріжжі судитимуть шахрайку, яка разом зі спільником привласнила 400 тисяч гривень, зібрані «на допомогу ЗСУ»

У Запоріжжі судитимуть шахрайку, яка разом зі спільником привласнила 400 тисяч гривень, зібрані «на допомогу ЗСУ»

До суду направлений обвинувальний акт щодо мешканки Запоріжжя, яка вирішила збагатитися, збираючи кошти «на допомогу ЗСУ».

Про це повідомляє обласне управління Нацполіції.

За даними слідства, 34-річна запоріжанка разом із спільником збирала кошти нібито для формування фонду благодійної організації, метою якої є придбання гуманітарної допомоги для ЗСУ. Спільник жінки, представляючись у телефонній розмові заступником голови Івано-Франківської ОДА, підшукував серед місцевих мешканців бажаючих здійснити добровільні  внески. Отримавши грошові перекази на банківську картку, жінка через банкомат у Запоріжжі знімала готівку. Потім певний відсоток залишала собі, а іншу суму перераховувала своєму спільнику.

У такий спосіб за березень-квітень шахраї ошукали більше 10 громадян та підприємців, привласнивши майже 400 тисяч гривень.

Жінку судитимуть за ч. 2 ст. 15, ч. 2 ст. 190 КК України (шахрайство, вчинене за попередньою змовою групою осіб). Їй загрожує штраф та до трьох років позбавлення волі.

У Запорізькій області затримали шахрайку, яка обдурила близько 30 осіб на псевдопродажі військового спорядження, – ВІДЕО


Читайте також:

Колаборант балицький оголосив про початок підготовки до «референдуму» у Запорізькій області, – ВІДЕО

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0