USD: EUR:
... в Запорожье
У Запоріжжі суд виселив «Запоріжтурист» з готелю «Хортиця»: тепер приміщення може відійти студентам

У Запоріжжі суд виселив «Запоріжтурист» з готелю «Хортиця»: тепер приміщення може відійти студентам

ПрАТ “Запоріжтурист” і ТОВ “Ресторан Хортиця” більше не мають права займати комплекс будівель на острові Хортиця, в якому раніше знаходилися. Про це зазначено в наказі Господарського суду Запорізької області.

За рішенням судів усіх трьох інстанцій готель мав би перейти в державну власність, але довгий час він фактично використовувався приватною структурою. Відомо, що ФДМУ довгий час не перереєстровувало право власності за державою.

До недавнього часу базу готелю загальною площею в 2853 квадратних метра використовувало приватне Запорізьке обласне акціонерне товариство по туризму та екскурсіях «Запоріжтурист». Власниками фірми значиться оператор «Укрпрофтур» з Києва і ряд невідомих фізичних осіб.

Ще в 2011 році об’єкти нерухомості готелю оцінювалися в 2,4 мільйона гривень, проте з тих пір оцінка майна так і не проводилася.

У наказі Госпсуду йдеться про виселення ПрАТ “Запоріжтурист” і ТОВ “Ресторан Хортиця” із займаного комплексу будівель.

Нагадаємо, що раніше ми писали, що представники Хортицький реабілітаційної академії, розташованої по сусідству, висловили стурбованість тим, що майно розкрадається і запропонували передати до них на баланс комплекс готелю та прилеглої території для розширення своєї діяльності, перенесення навчальних класів, ведення практичної діяльності студентів, а також з метою забезпечення в подальшому роботою випускників і людей з особливими потребами.

В цілому депутатська комісія з питань комунальної власності Запорізької облради підтримала ідею щодо вдосконалення бази установи та збереження готелю, але в той же час так і не почула від педагогів інформації по тому скільки ж грошей знадобитися на утримання цієї чималої території і не побачила план роботи з цим об’єктом. Питання обіцяють доопрацювати на найближчому засіданні депутатської комісії.

1

Мимоходом2019-08-07 19:01:54
Новые хозяева спешат все переделить себе. Ну а как вы хотели???