USD: EUR:
... в Запорожье
Консультації, перукарня та пральня: у Запоріжжі діє центр допомоги для переселенців з Василівського району

Консультації, перукарня та пральня: у Запоріжжі діє центр допомоги для переселенців з Василівського району

Гуманітарний хаб для мешканців Василівського району Запорізької області розгорнули на базі академічного обласного театру ляльок у Запоріжжі. Центр допомоги, що має назву «Ми разом», розпочав роботу 22 липня минулого року, а засновником виступила Василівська районна державна адміністрація.

Про це йдеться у статті  «Філіали малої батьківщини: як у Запоріжжі працюють центри допомоги для переселенців з окупованих міст і районів».

Мешканцям Василівського району допомагають 14 людей, які забезпечують роботу центру. Тут можна вирішити нагальні питання та отримати низку соціальних послуг.

«У нас проходять юридичні та психологічні консультації, є фахівці-педагоги, які допомагають з розв’язанням освітянських питань. Також консультують лікарі: сімейний лікар та хірург, який за необхідністю перенаправляє вас у лікарню. Крім цього, є безкоштовна соціальна пральня. Завдяки Запорізькому професійному вищому училищу моди та стилю у нас кожної неділі діє безкоштовна перукарня – є жіночі, дитячі та чоловічі стрижки», – розповідає координатора центру Ірина Лисенко.

Центр «Ми разом» співпрацює з багатьма благодійниками. Зокрема одяг та продуктові набори надають гуманітарна місія «Проліска», благодійний фонд «Карітас», благодійна організація «ADRA» та багато інших. У центрі є свої юристи, окрім того, консультують переселенців з правових питань Норвезька рада у справах біженців в Україні (NRC) та правозахисна українська організація «Право на захист».

«Найчастіше люди звертаються за гуманітарною допомогою та одягом, з питань через втрату житла та за психологічною підтримкою. Загалом проблеми у переселенців дуже різні і їх досить багато, – каже Ірина Лисенко. – Потік бажаючих скористатись нашими послугами не знизився, навпаки їх стає все більше. За день на консультації приходить приблизно 30-40 переселенців. Якщо на нашій базі певний фонд видає гуманітарну допомогу, то людей, звичайно, більше».

Центр допомоги Василівського району «Ми разом» працює по вулиці Гоголя, 60 (приміщення академічного обласного театру ляльок) з понеділка по п’ятницю, час роботи – з 9:00 до 14:00. Телефон: 093-305-63-69. Дізнатись графіки видачі гуманітарної допомоги та часи роботи консультантів можна у Telegram-каналі.

 Фото: сайт Запорізької ОВА та соцмережі центра

У Запоріжжі працює гуманітарний хаб для мешканців Енергодару: яку допомогу можна отримати


Читайте також:

Поки батьки на роботі, а школи та дитсадки – на «дистанційці»: хто і як допомагає організувати дозвілля дітей у прифронтовому Запоріжжі

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0