USD: EUR:
... в Запорожье
У Запоріжжі через останні події комунальні підприємства очікують перевірки

У Запоріжжі через останні події комунальні підприємства очікують перевірки

Також вирішуватиметься питання із «Запоріжжяобленерго» через постійні аварійні відключення городян від електроенергії.

Про це повідомляє прес-служба Запорізької міськради.

На сьогоднішній нараді у мерії профільним заступникам міського голови доручено проаналізувати роботу КП «ЕЛУАД» та КП «Запоріжремсервіс» з ліквідації наслідків негоди, перевірити готовність підприємств до подальшої роботи у разі можливого погіршення погодних умов.

– Нещодавня негода показала, що у роботі цих підприємств необхідні зміни. Це потрібно для того, щоб забезпечити ефективнішу ліквідацію наслідків майбутньої негоди. Раніше керівництво КП «ЕЛУАД» звітувало про готовність, але зрештою виявилося, що це не зовсім відповідає дійсності. Потрібно змінювати підходи до роботи, оптимізувати її. Рекомендації щодо цього мають бути підготовлені та впроваджені в найкоротші терміни, – сказав Анатолій Куртев.

Також на нараді було обговорено випадки аварійного відключення споживачів від електроенергії. У минулі святкові дні у Шевченківському, Заводському та Комунарському районах міста через підвищену вологість відбулися масові збої в енергопостачанні. Секретар міської ради Анатолій Куртев доручив проаналізувати ситуацію та внести пропозиції щодо вирішення цієї проблеми спільно із «Запоріжжяобленерго».

Нагадаємо, у Запоріжжі місцева влада планує підвищити вартість проїзду у громадському транспорті. При цьому секретар міської ради, який виконує обов’язки мера Запоріжжя Анатолій Куртєв, зазначив, що збільшення вартості проїзду в громадському транспорті в Запоріжжі не відбудеться без обговорення з громадськістю.

Читайте також:

Запорізька першокласниця повторила всесвітньо відомий акробатичний трюк, — ВІДЕО

У Монте-Карло відбудуться міжнародні перегони: вперше за 111 років у них візьмуть участь запоріжці

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!

0