USD: EUR:
... в Запорожье
У Запоріжжі апарати штучної вентиляції легень від Фонду Ріната Ахметова рятуватимуть життя хворих на COVID-19, – ФОТО

У Запоріжжі апарати штучної вентиляції легень від Фонду Ріната Ахметова рятуватимуть життя хворих на COVID-19, – ФОТО

Апарати штучної вентиляції легень від Фонду Ріната Ахметова та Групи Метінвест вже готові до порятунку життів тяжкохворих на COVID-19.

Нагадаємо, минулого тижня, 27 жовтня, лікарні Запоріжжя отримали від соціально відповідального бізнесу 11 сучасних апаратів ШВЛ. 7 апаратів штучної вентиляції легенів передали запорізьким лікарням №1, №2, №7, №9, що приймають хворих на COVID-19, та лікарні екстреної та швидкої медичної допомоги. Ще чотири апарати отримала обласна інфекційна клінічна лікарня, як заклад, що госпіталізує найбільшу кількість пацієнтів з коронавірусом.

«Реанімація лікарні розрахована на 13 ліжок. На сьогодні у нас повністю заповнене відділення. Усі пацієнти – у дуже важкому стані. Лише за минулу добу сталося три летальних випадки, – розповіла анестезіолог-реаніматолог відділення анестезіології та інтенсивної терапії обласної інфекційної лікарні Євгенія Диба, – Всі наші пацієнти потребують кисню. А тому нові апарати штучної вентиляції легенів – життєва необхідність. Це обладнання, яке допомагає тяжкохворим дихати».

Як кажуть у лікарні, з появою штаму COVID-19 «Дельта» кількість хворих, особливо у тяжкому стані, стала значно більшою. А тому додаткове сучасне медичне обладнання, зокрема апарати штучної вентиляції легень, вкрай необхідне, щоб рятувати життя хворих.

«Лікарні отримала гарне і сучасне обладнання. У звичайному апараті штучної вентиляції легенів – 5-6 режимів. А тут – набагато більше, а також додатково два режими неінвазивної вентиляції. Цей апарат закриває всі потреби лікарні у вентиляції: від недоношених пацієнтів до дорослих пацієнтів будь-якої маси тіла», – розповів інженер з апаратів ШВЛ Андрій Голуб і додав, що нове обладнання зможе рятувати людські життя як під час пандемії, так і після.

Фонд Ріната Ахметова з початку пандемії системно надає допомогу закладам охорони здоров’я Запорізької області. За підтримки Фонду була побудована сучасна киснева станція Запорізької обласної інфекційної лікарні, яка забезпечує киснем 104 ліжка.  Окрім того, «Запоріжсталь» регулярно постачає медичний кисень не тільки для лікарень Запоріжжя (більш ніж 1900 тонн з квітня цього року), а й Києва, Херсона, Дніпра, Миколаєва та інших регіонів країни. Зокрема, комбінат «Запоріжсталь» Групи Метінвест безоплатно передає запорізьким лікарням, які лікують пацієнтів, хворих на COVID-19, до 25 тонн медичного кисню щоденно.

Нова киснева станція Запорізької обласної інфекційної лікарні забезпечує киснем 104 ліжка

Наразі триває відновлення постраждалого під час пожежі реанімаційного відділення інфекційної лікарні, яке виконується за фінансування комбінату «Запоріжсталь». Кисневу трасу до реанімації проведуть від нової кисневої станції. Окрім того, з початку пандемії Фонд Ріната Ахметова та Група Метінвест надає запорізьким лікарням апарати штучної вентиляції легенів, засоби індивідуального захисту, тест-системи тощо.

Як вже повідомляв «Перший Запорізький», за минулу добу, 31 жовтня, у регіоні зареєстрували 896 випадків захворювання на COVID-19, пішли з життя 45 хворих на коронавірус. Зважаючи на значне погіршення епідеміологічної ситуації, медики закликають українців захищати своє здоров’я та вакцинуватися.

У реанімації обласної інфекційної лікарні перебувають пацієнти у вкрай важкому стані

«Якщо не буде вакцинації на рівні 90-100% всього населення, ми зустрінемося з набагато гіршою ситуацію, ніж та, що була минулого року в Італії, і та, що є зараз в Україні. Вірус стає більш агресивним з критичним перебігом захворювання, – зазначив завідувач реанімаційного та анестезіологічного відділення обласної інфекційної клінічної лікарні Володимир Черкаський. – Тому я закликаю всіх людей України берегти себе, йти до пунктів щеплення і робити вакцинацію».

Минулого тижня лікарні Запоріжжя отримали від Фонду Ріната Ахметова 11 апаратів ШВЛ

Нагадаємо, коли Україна стикнулася з пандемією COVID-19, Рінат Ахметов першим прийшов на допомогу. Він виділив близько 500 мільйонів гривень на боротьбу з коронавірусом у рамках проєкту «Боротьба з COVID-19 в Україні», який є частиною програми «Рінат Ахметов – Порятунок життів». Це найбільша, комплексна приватна ініціатива, спрямована на допомогу державним медичним установам у боротьбі з новим захворюванням. У найкоротші терміни опорні лікарні по всій країні отримали 216  апаратів ШВЛ, більш ніж 300 тисяч експрес-тестів, понад 200 тисяч засобів індивідуального захисту й витратних матеріалів, 159  кисневих концентраторів. Усього допомогу Фонду отримали понад 500 медзакладів у різних регіонах.


Читайте також:

Запорізькі лікарні для порятунку тяжкохворих на COVID-19 отримали 11 сучасних апаратів штучної вентиляції легень від Фонду Ріната Ахметова, – ФОТО

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!

0