USD: EUR:
... в Запорожье
Затриманий президент «Мотор Січі» Богуслаєв має російське громадянство

Затриманий президент «Мотор Січі» Богуслаєв має російське громадянство

Президент корпорації «Мотор Січ» В’ячеслав Богуслаєв, якого СБУ затримало 22 жовтня за підозрою у колабораційній діяльності та пособництві державі-агресору, має російське громадянство ще з 2000 року.

Про це свідчать документи, які отримали журналісти програми «Схеми» (Радіо Свобода).

Згідно з витягом з системи АС «Роспаспорт», 15 жовтня 2000 року Богуслаєв звернувся до паспортно-візового відділу внутрішніх справ у москві з заявою про отримання паспорта громадянина рф в обмін на радянський паспорт від 1979 року. Дата отримання російського паспорта – 18 жовтня 2000 року.

Богуслаєв також має індивідуальний податковий номер платника податків в росії, прив’язаний до його паспорта рф. Це підтверджується через сайт російської Податкової служби.

Перевірка номера паспорта у реєстрі Головного управління з питань міграції Міністерства внутрішніх справ рф підтвердила, що номер паспорта не перебуває у переліку недійсних.

«З часу набуття громадянства рф Богуслаєв не лише був керівником корпорації «Мотор Січ», а й був довіреною особою кандидати в президенти України Віктора Януковича, з 2006 року був народним депутатом чотирьох скликань поспіль. Крім того, бувши народним депутатом, Богуслаєв входив до складу комітету Верховної Ради з питань національної безпеки й оборони», – пишуть журналісти «Схем».

СБУ опублікувала докази співпраці президента «Мотор Січ» з росією, – ВІДЕО


Читайте також:

Окупанти не збираються повертати до Енергодара дітей, яких вивезли до рф на «відпочинок»

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0