USD: EUR:
... в Запорожье
У ВООЗ заявили, що COVID-19 не вдалося взяти під контроль: ми перебуваємо в епіцентрі цієї пандемії

У ВООЗ заявили, що COVID-19 не вдалося взяти під контроль: ми перебуваємо в епіцентрі цієї пандемії

Пандемія коронавірусу (COVID-19) все ще динамічно розвивається, хворобу не вдалося взяти під контроль. Минулого тижня зафіксували 3,1 млн нових випадків зараження і 54 тис. смертей.

Про це повідомила керівниця з реагування на COVID-19 у Всесвітній організації охорони здоров’я Марія ван Керхове, передає Le Figaro. Вона підкреслила, що помилково припускати, що пандемія майже закінчилася.

“Ми ще не вийшли з лісу. Ми повністю перебуваємо в епіцентрі цієї пандемії. Але де посередині, ми поки не знаємо, тому що, відверто кажучи, ми не використовуємо інструменти, які у нас є зараз, щоб наблизитися до кінця”, – говорила вона.

Ван Керхове розповіла, що в деяких містах відділення інтенсивної терапії та лікарні переповнені, люди вмирають, а на вулицях люди поводяться так, як ніби пандемія повністю закінчилася.

Експертка ВООЗ акцентувала, що більшість госпіталізацій і летальних випадків реєструють серед невакцинованих пацієнтів. Вона засудила тих людей, хто виступає проти вакцинації і поширює хибну інформацію щодо COVID-19.

Ван Керхове попередила, що коронавірус у кінцевому підсумку не буде під контролем і нікуди не дінеться.

“Можливість викорінити вірус або навіть знищити цей вірус на глобальному рівні була втрачена із самого початку. Він був загублений, тому що ми не атакували цей вірус на глобальному рівні настільки енергійно, наскільки це можливо”, – резюмувала вона.


Читайте також:

Майже 800 випадків ковіду за добу зареєстрували в Запорізькій області

На Запоріжжі судитимуть диспетчера ЗАЕС за смерть електромонтера

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!

0