USD: EUR:
... в Запорожье
У Мелітополі окупанти будують військову базу, з якої запускають ракети по інших містах України

У Мелітополі окупанти будують військову базу, з якої запускають ракети по інших містах України

Ці ракетні установки знищуватимуться, тому мирні жителі міста являються живим щитом для російських військових.

Про це повідомив міський голова Мелітополя Іван Федоров.

“Поруч із Мелітополем знаходиться наша військова база, аеродром, який має важливе значення. Саме туди прилетіли перші ракети з Росії (24 лютого о 5:30 – ред.), щоб знищити наш аеродром. Сьогодні росіяни будують там свою військову базу, з якої також здійснюють запуски ракет по всіх містах не тільки Запорізької області, а й України в цілому. Звичайно, це особливо небезпечна точка розміщення, бо знищуватимуться всі ракетні установки, які стрілятимуть по наших українських містах. Росіяни спеціально наражають на небезпеку мирне населення, роблячи їх заручниками і живим щитом у воєнний час”, – говорить Федоров.

Він висловив надію, що в окупантів вистачить мудрості, щоб одуматися і не наражати Мелітополь в черговий раз на небезпеку.

Як вже повідомляв «Перший Запорізький», 11 березня у Мелітополі окупанти викрали міського голову Івана Федорова, але на щастя його вдалось врятувати з полону. Також викрали голову Мелітопольської районної ради Сергія Прийму. Його доля на даний момент не відома.

Раніше окупанти вивезли всю редакцію МВ-холдингу, після чого його керівник Михайло Кумок прийняв рішення призупинити роботу всього холдингу.

22 березня у Мелітополі окупанти взяли в заручники літнього батька директора кількох місцевих ЗМІ.

Читайте також:

У Запорізькій області на Оріхівщині тривають активні бойові дії: окупанти щодня руйнують газопроводи, – ФОТО

На території Запорізької області фермери «затрофеїли» російський бензовоз, – ВІДЕО

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!

2

Андрей2022-06-03 10:18:16
Так чего вы ждете? Может пришло время наконец то Мелитополь освободить от окупанта, или будем дожидаться пока они таки военую базу достроят?
Татьяна2022-06-03 10:13:12
Лучше пусть власти ответят, почему Мелитополь все еще окупирован? А меры продажные сами бежали ночью покинув город по приказу рашистов!