USD: EUR:
... в Запорожье
У Енергодарі повалили флагшток, на який окупанти повісили прапор з комуністичною символікою, — ФОТО

У Енергодарі повалили флагшток, на який окупанти повісили прапор з комуністичною символікою, — ФОТО

Енергодар вже 19 днів знаходиться в окупації, і російські військові почали там встановлювати свої “правила”. Втім, знаходяться люди, які йдуть на спротив.

Представники держпідприємства “Енергоатом” повідомляють, що у місті стало значно більше військових, зокрема і «поліціянтів» для придушення мирних зібрань енергодарців. Майже на всіх адмінбудинках зняли прапори України, а окупанти використовують засоби інформаційно-психологічного тиску, намагаються проводити агітаційну роботу серед населення, щоб схилити його на свій бік, та містяни посилають загарбників услід за російським воєнним кораблем.

Так, жителька Енергодара розповіла, що у місті повалили флагшток, на який окупанти вирішили повісити прапор із комуністичною символікою:


Читайте також:

В окупованих населених пунктах Запорізької області російські окупанти залякують місцеве населення

Окупанти, які намагаються просунутися по запорізькому напрямку, почали приховувати розпізнавальні знаки на власній техніці

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!

6

Янц Зы2022-03-24 16:34:02
Диванные мыслители , хватит трещать , все на фронт . Там всё станет ясно , кто чего стоит .
Житель2022-03-23 19:57:12
Энергодар-это Украина! Никогда не будем рабами перед тварями Рашистами! Недолго им там песни петь.
Слава Украине!2022-03-23 18:08:13
Баран,ты и в Африке баран,ну если начнется третья мировая,то с помощью США и Европы недолго Россия будет существовать с её карликом,а её территорию между собой все разделим,не только все области и Крым вернём в Украину,но ещё и нашу Кубань,Германии Калининград, Японии Курилы,и отдельные республики разные.
баран2022-03-23 17:58:11
ЗП, че ты скулишь везде. Тут 3-я мировая наклевывается, а ты дэбил на мелочи размениваешься. А ну, фигани шо нэбудь офигительное.
ЗП2022-03-23 15:18:47
На этом флагштоке Чичерину голую повесить за ноги,пусть бы болталась там ,пока не здохла, гадина вонючая,а всех оккупантов расстрелять и сжечь нахер,а прах над свалкой развеять,где им и место!
ЗЫ2022-03-23 13:20:45
А просто снять флаг ума не хватило?