USD: EUR:
... в Запорожье
У Бердянську російські окупанти затримали місцевих жителів і назвали їх «диверсантами», – ВІДЕО

У Бердянську російські окупанти затримали місцевих жителів і назвали їх «диверсантами», – ВІДЕО

У тимчасово окупованому Бердянську Запорізької області російські загарбники затримали двох місцевих жителів і звинуватили їх в організації «диверсії».

Про це повідомив «Перший Запорізький» в огляді антиукраїнських фейків та маніпуляцій, які розповсюджувала російська пропаганда.

«Двоє мешканців Бердянська було затримано за диверсію на залізничних коліях. Диверсанти пошкодили обладнання системи координації руху залізничного транспорту та лінії зв’язку, а також поклали на залізничне полотно стовп», – таке повідомлення тиражували у проросійських ЗМІ.

Обережно, російська пропаганда!

Міський голова Мелітополя Іван Федоров вже розповідав, що у різних населених пунктах окупованої території Запорізької області російські загарбники посилюють тиск на місцевих мешканців, щоб зламати опір.

«Мелітопольців піддають тортурам – щоб вибити зізнання в неіснуючих злочинах. Майно грабують – прикриваються при цьому нібито виявленими «схронами диверсантів», куди окупанти самі ж і підкидають форму та, навіть, посвідчення військовослужбовців ЗСУ, – розповів Федоров. – Виїзд з окупації складний і небезпечний. Людей викрадають для риття окопів. Ще безліч злочинів стане відомими тільки після деокупації».

У попередніх оглядах «Перший Запорізький» вже неодноразово розповідав про те, як російські окупанти у пропагандистських публікаціях нібито дуже успішно «попереджають українські теракти та диверсії», організовані СБУ».

Приміром, декілька місяців тому у Бердянську після масових ретельних перевірок місцевого населення затримали двох чоловіків, яких назвали «бойовиками полку «Азов», які начебто готували диверсію на одній з електричних підстанцій міста.

Перед цим окупанти назвали «терактом» вибух балонного газу в одній з квартир Бердянська. Задля підтвердження своїх слів окупанти зафільмували допит «диверсантів», начебто завербованих СБУ.

Також російські пропаганди розповсюдили фейк про те, що в Енергодарі затримали інженера Запорізької АЕС, який начебто коригував удари артилерії по станції.

Цих людей затримують виключно задля дискредитації ЗСУ та створення пропагандистських сюжетів.

Російські окупанти облаштували військовий шпиталь на базі відпочинку у Бердянську


Читайте також:

В окупованому Бердянську партизани влаштували «бавовну» та залишили російських загарбників без світла

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0