USD: EUR:
... в Запорожье
У абітуріентів з Запорізької області під час ЗНО з англійської знайшли заборонені предмети

У абітуріентів з Запорізької області під час ЗНО з англійської знайшли заборонені предмети

У декількох абітуріентів з Запорізької області під час здачі ЗНО знайшли заборонені предмети.

Так, співробітники поліції охорони, в присутності уповноваженого і відповідальної особи, за допомогою металошукача зафіксували три факти порушення правил здачі тестів з англійської мови.

Один – в Запоріжжі і по одному порушенню в Мелітополі і Василівці. В результаті всі абітурієнти були позбавлені права подальшої роботи над тестовими завданнями.

Читайте також: В Запоріжжі чоловік намагався вбити свою дружину та накласти на себе руки

Наш Telegram-канал: https://t.me/onenews_zp

14

Малий ринок2020-07-12 18:21:19
Я здавав перше офіційне ЗНО (коли його тільки ввели як захід для визначення рівня знань), так там разів зо 5ть вчителі казали що можна і що не можна мати при собі. Останній раз нам це розказували на вході до школи, де я здавав оце саме ЗНО. До речі, здавав у 98 колегіумі (чи як він зараз називається).
Татьяна Сергеевна2020-07-12 16:05:14
А советские экзамены в ВУЗ для кистинтина и роксоланы требуют анализа? Зачем изобретать велосипед для наших и так обделенных учебой нашими горе-правителями, детей?
Костянтин2020-07-12 13:32:37
Прочитав коментарі і трохи в шоці. По-перше, нічого страшного в зно немає, так доводиться трохи нервувати і їхати в інше місто, але що було до ЗНО? Іспити в кожному окремому університеті. І абітурієнтам потрібно було їхати їх здавати не у сусідньому місті або районі, а у іншій області. Там нервів не було? З зно абітурієнт може подати заяву про вступ у будь-який ВНЗ України. По-друге, ніхто цих дітей злочинцями не називав, вони порушники, не більше. Взагалі правила порушити душе складно, особливо ненавмисно, тому що їх зачитують перед початком тестування і дають час, щоб прибрати все зайве з кишень.
Роксолана2020-07-11 21:43:25
Навіщо ЗНО хай сами відповідають на питання Дитина сама знає які предмети їй потрібно здати. А то зробили ЗНО з англійської. І взагалі навіщо ЗНО ? Вчили у школі предмети ,а то везуть здавати в друге місто дітей щоб вони здавали ЗНО то поки вони доїдуть всі хвилюються ,це дорога .А предмети у кожної дитини є телефон ,чи гроші що вона бере з собою в дорогу ,і ніхто не має права відбирати чи поліція ,чи хтось інший. Бо це власність дитини чи підлітка.Получається що наші діти двічі здають екзамени..Саме хвилювання ,діти теж ранимі.Треба всю систему Освіти міняти. Підручників нехватає для дітей , а вам перевірка знань, треба чим перевіряти дати дітям книги щоб вони могли вчити уроки ,а не одна книга на двох ...Оце така в Україні освіта.
Мені прикро за нас2020-07-11 18:54:08
Гадаю, що перевіряти дітей потрібно перед входом до аудиторії. А не показові виступи демонструвати. І діти спокійно би пройшли те тестування. Які вони злочинці? Злочинці ті, хто довів ціх дітей до такого. Дивлячись на наших можновладців і не такому навчаться. Де та правда? Про які закони пишите? У дітей, хоча і підлітків, іноді спрацьовує така дурня, думаю, не виявляти треба, а попереджуючі дії впроваджувати.
Іра2020-07-11 17:58:30
Дітям 2-3 роки розповідають вчител про правила поводження на ЗНО.Вони вже досить дорослі,щоб зрозуміти,що вони порушують правила поводження наЗН О. Це-недоліки виховання нашого суспільства.
Яна2020-07-11 17:01:56
Правила для всіх однакові! 100 разів дітей перед іспитом попереджають, що не можна із собою брати! Що будуть технічні перевірки! Розумні - приймають і виконують всі правила. А дурня намагається бути мудрішою за всіх. Ось і результат! І слава Богу, що справедливість торжествує!
Ірина2020-07-11 16:47:57
У дітей стресу майже не має. Стрес більше у батьків. Якшо дитина вчила, ЗНО здати реально. Шкода дітей, які не прислухались до інструктора і не лишили заборонені предмети у відповідному місці. Це вже на їх совісті.. Що хотіли, те й получили... Прикро... Але факт є факт.. Ситуація ця є стресом для батьків..
злочинец и в психушку тебе надо2020-07-11 16:27:26
Лизо,ты сама злочинец и в психушку тебя надо.Детей допустить к тестам и так забодали своей дистанционкой
Боже ж мій2020-07-11 16:07:29
Тільки співробітники поліції охорони? А СБУ?
ЗНО2020-07-11 15:53:59
Да уж. Металошукач в прямой кишке? Это то, что нужно для ЗНО.
Янчик2020-07-11 15:26:02
Лиза,сейчас точно такие же психологи,как эти полицейские,нарушают психику ребёнка:-/
Лізо,2020-07-11 14:09:23
Ці підлітки (не діти!) - злочинці. Їх треба не до бабок водити, а відразу в колонію для малолітніх.
Ліза2020-07-11 08:25:22
Уявляю стан переляканої дитини, після обшуку поліціянтами! Потрібно тепер до бабок везти виливати переляк! Дорослий би злякався, не те що дитина! Для чого застосовувати до дітей такі засоби залякування, як для злочинців?! А що про такі іспити думають дитячі психологи?