USD: EUR:
... в Запорожье
Тисячу Зеленського отримають не всі: прем'єр-міністр розповів подробиці

Тисячу Зеленського отримають не всі: прем'єр-міністр розповів подробиці

Не всі пенсіонери матимуть змогу отримати тисячу гривень за вакцинацію, оскільки ця програма розрахована насамперед для підтримки бізнесу за рахунок вакцинованих громадян.

Про це в інтерв’ю Радіо Свобода розповів прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

За його словами, програма, яка триватиме з 19 грудня 2021 року до 18 грудня 2022 року, спрямована на підтримку малого та середнього бізнесу, зокрема, індустрії кіно, театрів, музеїв, спортивних центрів, авіа та залізничних перевезень.

Шмігаль зазначив, що вакциновані двома дозами зможуть сформувати у “Дії” віртуальну картку для оплати послуг за вказаними напрямками.

На питання “Радіо свобода” що робити пенсіонерам без додатка “Дія”, Шмігаль визнав, що, ймовірно, не всі пенсіонери зможуть скористатися тисячею, оскільки в селах та містечках немає інфраструктури – тобто креативної індустрії та музеїв, де можна було б витратити гроші за вакцинацію. Однак Шмігаль сказав, що для підтримки пенсіонерів у країні діють інші програми, однак вони не стосуються вакцинації.

“Ми виплачуємо 500 грн категорії 80+, 400 грн – 75+. Відповідно, буде цього року (для вікової категорії – ред.) 70+, це 300 грн і далі наступні роки відповідно для 65 та 60 років. Плюс є індексація пенсій А ця програма (1000 грн після повного курсу вакцинації – ред.) спрямована на підтримку постраждалих індустрій, але в той же час мотивує людей вакцинуватися та користуватися «Дією» як тим ресурсом, який допомагає державі впорядковувати відносини громадян і держави та спрощувати їх “, – сказав прем’єр.

Нагадаємо, незабаром в Україні змінять правила для «жовтої» зони карантину та запровадять додаткові обмеження. Зокрема, для продовження роботи установ як персоналу, так і відвідувачам необхідно буде надати документ про повний курс вакцинації проти COVID-19.

Читайте також:

На Запоріжжі у ДТП постраждали мати та донька: ДСНС-ники та медики розповіли подробиці

Відомий мандрівник та телеведучий розповів як стрибнув з 126-метрової труби у Запоріжжі, — ВІДЕО

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!

0