USD: EUR:
... в Запорожье
Тисячу Зеленського можна буде витратити на певний перелік послуг та товарів: усі подробиці

Тисячу Зеленського можна буде витратити на певний перелік послуг та товарів: усі подробиці

Тисячу гривень, які Володимир Зеленський обіцяв усім щепленим двома дозами проти коронавірусу, неможливо буде отримати готівкою – ці гроші будуть своєрідним депозитом, який можна буде витратити на певний перелік послуг.

Про це повідомив речник президента Сергій Никифоров у коментарі “Українській правді“.

“Ключове насправді тут – це не тисяча за вакцинацію. Це масштабна програма з підтримки бізнесу, просто вона опосередкована. Влада не безпосередньо дає гроші бізнесу, влада видає гроші людям – таким чином підтримуючи їхнє рішення вакцинуватися – тобто вбиваємо одним пострілом двох зайців”. А по-друге – це ж не живі гроші їх не можна буде витратити на горілку та цигарки.

Це буде – поки не скажу за технічне рішення – але це буде у тому чи іншому вигляді якийсь сертифікат, цифровий ваучер чи депозит, або щось на зразок того, що можна буде витратити на певний перелік послуг та товарів”, – пояснює прес -секретар.

Нікіфоров уточнив, що перелік послуг сформували таким чином, щоб підтримати послуги, які, на думку влади, найбільше постраждали від пандемії коронавірусу та карантинних обмежень.

Прес-секретар президента додав, що поки що не може розповісти технічні деталі надання цієї тисячі, тому що “президент поки що тільки анонсував це”, і час запуску акції, але нагадав, що Зеленський озвучив дату 19 грудня.

За словами Никифорова, тисячу можна буде витратити на спортивні та культурні заходи (театри, концерти, книги, кіно), туризм (переїзди Україною) – повний перелік послуг зараз формується.

Він також пояснив, що людина за цим “сертифікатом” чи “депозитом” зможе обрати кілька послуг (у рамках 1 тисячі гривень – ред.) – наприклад, поїхати в інше місто, де відвідати музей чи спектакль, чи якийсь інший культурний захід.

Нагадаємо, у Запоріжжі 21-річна дівчина стрибнула з мосту Преображенського. На щастя, вони вижили, але отримали численні травми. Правоохоронцям вона розповіла, що вже кілька років її переслідують думки щодо суїциду.

Читайте також:

Міністр оборони України приїхав до Запорізької області та побував на будівництві військово-морської бази у Бердянську, – ФОТО

Пішов з життя відомий діяч Запоріжжя

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!

4

Саныч2021-11-21 18:12:38
в России выдали по 10 тыщ ,за третий укол ... но выдали лекарствами(выбираешь сам (итп ) наверно о здоровье беспокоятся...
Належда2021-11-18 16:55:28
Мне стыдно, за эту тысячу. Люди голодные, старики не могут позволить себе вкусных конфет купить. Надо меньше ходить и ездить, чтобы не заразиться этим вирусом. Зачем нам театры и музеи в такой час.
ФАНЯ2021-11-18 04:11:27
ЦІКАВО, В ЯКИЙ ТЕАТР ЧИ БАСЕЙН ПІДЕ СІЛЬСЬКИЙ ЖИТЕЛЬ ОТРИМАВШИ ВЕРТУАЛЬНУ ТИСЯЧУ..ТА НЕ ТІЛЬКИ СІЛЬСЬКИЙ, А І СТАРЕНЬКІ ЛЮДИ ЯКІ ПРОЖИВАЮТЬ В МІСТІ.. З НИХ ЖЕ ПОЧИНАЛИ ВАКЦИНАЦІЮ. І ЇХ БАГАТО.. ЩО ЗА ДУРНЯ ???
Жена фофочки2021-11-17 14:43:00
А можно эту ассигнацию, свернуть и засунуть ему в...?