USD: EUR:
... в Запорожье
Турки закінчили ремонтувати дорогу

Турки закінчили ремонтувати дорогу "Запоріжжя - Біленьке" за 83 мільйони гривень - ФОТО

Сьогодні, 11 червня, керівництво Запорізької облдержадміністрації провело виїзну нараду на ділянці дороги “Запоріжжя – Біленьке”.

Дорогу, довжиною 10,4 кілометра почали ремонтувати турецькі підрядники з фірми “Онур Конструкціон Інтнрнешнл” ще в минулому році. Згідно з умовами договору, за поточний середній ремонт їм заплатили майже 83 мільйони гривень. За ці гроші працівники зняли старе дорожнє покриття, вирівняли поверхню дорожньою фрезою, встановили два шари асфальтного покриття, укріпили узбіччя, облаштували автобусні зупинки (в тому числі і нові), встановили дорожні знаки і намалювали  розмітку.

– Ця дорога вже давно у нас була в планах реконструкції. У минулому році ми здали три кілометри дороги. В цьому році вже трохи більше десяти кілометрів. Хочу підкреслити, що цю дорогу взагалі спочатку здали в експлуатацію в 1956 році. І крім ямкових ремонтів тут раніше нічого не виконувалося. Ми будемо продовжувати ремонт надалі, але в цьому році для ремонту доріг в Запорізькому районі і так було виділено 80 мільйонів гривень, що дуже істотно в порівнянні з іншими районами, – розповів Костянтин Бриль.

Чиновники заявили, що роботи були виконані у встановлений термін і зараз ніяких претензій до якості у них не знайшлося.

Якщо говорити про технології укладання асфальту, то, перш за все, дорожники за допомогою фрези прибирають старий шар асфальту, потім готують основу для асфальтування і нарешті заливають асфальт. Нижній шар асфальтобетону складає 8 сантиметрів, а верхній – 5 сантиметрів. Підстильний шар щебенем фракції 40 необхідний для додаткового дренажу. Гарантійний термін експлуатації дороги – всього три роки.

– До робіт ми приступили в квітні. Власне, саме укладання асфальту провели всього за три тижні. Дорожні робітники працювали над фрезерування і укладанням двох шарів асфальтобетону. Ми використовували матеріали, які сприяють стійкості до тріщин. Всього було задіяно близько 10-15 самоскидів, два асфальтоукладача і шість дорожніх ковзанок, – поділився заступник головного інженера ТОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл» Олександр Цвященко.

Нагадаємо, що в цьому році на ремонт доріг місцевого значення передбачено 580 мільйонів гривень за рахунок грошей державної субвенції. У минулому році ця сума становила на 20% менше.

6

Ольга2019-06-13 12:59:49
Та буряк еще и в нардепы собрался. Еще и откат будет получать
Горожанин2019-06-12 00:36:58
а в учредителях - мэр запорожский...
Горожанин2019-06-12 00:36:02
Буряком, с конторой, давно пора заняться. Хватит обворовывать город.
Георгий2019-06-11 17:14:40
Эта фирма делала ремонт улицы Грязнова. При первом же дожде (на второй денб после приёмки) - дорога провалилась и образовалась яма 4х6 м. и ещё несколько ям в других местах...Вот такая фирма...
Таня2019-06-11 17:13:54
Успел, все таки, Брыль отхватить свою долю откатов с этой дороги. Не зря так старался и спешил дордепартамент ОГА.
мойша2019-06-11 17:04:57
фирма турецкая , а в учредителях - мэр запорожский...